ING TÜRKİYE KONUT KREDİSİ FAİZ ORANINI YÜZDE 1.09'A İNDİRDİ

ING Türkiye, hem gayrimenkul sektörününü hem de ekonomiyi desteklemek amacıyla konut kredisi faiz oranlarında avantajlı bir kampanya başlattı.

ING TÜRKİYE KONUT KREDİSİ FAİZ ORANINI YÜZDE 1.09'A İNDİRDİ
Editör: Hakan A.
26 Ekim 2019 - 11:43 - Güncelleme: 26 Ekim 2019 - 11:43

Konut kredisi faiz oranında indirime giden ING BANK, başlattığı kampanyayla tüketicilerin ev sahibi olabilmelerini de desteklemeyi hedefliyor.

Emlak Pencerem - 26 Ekim 2019

ING Türkiye, konut kredisinde çok avantajlı faiz oranlarına sahip olan yeni bir kampanya başlattı. ING Türkiye bu kampanya ile 3 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde konut kredisi faiz oranını yüzde 1.09’a indirdi. Çok avantajlı faiz oranına sahip kampanyadan yeni kredi müşterilerinin yanı sıra konut kredisini ING Türkiye’ye taşımak isteyen müşteriler de yararlanabilecek.

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “ING Türkiye olarak bu kampanya ile hem tüketicilerin uygun koşullarda ev sahibi olabilmelerine katkı sağlamayı, hem de gayrimenkul sektörü aracılığıyla ekonomiye destek vermeyi hedefliyoruz” dedi.ING Türkiye, hem tüketicilerin uygun koşullarda ev sahibi olabilmeleri hem de ekonominin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul sektörünü destekleme hedefiyle yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında ING Türkiye konut kredisi miktarı bağımsız olmak üzere faiz oranlarını 3 ila 120 ay vadede yüzde 1.09’a indirdi. Çok avantajlı faiz oranına sahip konut kredisi kampanyasından yeni kredi talebi olanların yanı sıra
mevcut konut kredisini ING Türkiye’ye taşımak isteyen müşteriler de
faydalanabilecek.

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz: “Müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz”

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, gayrimenkul sektörünün Türkiye ekonomisindeki önemine işaret ederek, “Hem sektörü ve ekonomiyi desteklemek, hem de farklı gelir gruplarındaki müşterilerimizin en uygun koşullarda ev sahibi olmasına katkıda bulunabilmek için konut kredisi faiz oranlarımızı güncelledik. ING Türkiye olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ali yilmaz
    1 yıl önce
    ING DEN KREDI CEKENLERINKINI DE 1.09 DANMI YAPIYORLAR!!! YOKSA YIZDE 2 KOMISYONLA 1.39 DANMI YAPIYORLAR.. ONUDA ACIKLASALAR DA KATKI VERSELER EKONOMIYE !!!!!!