İngileter’de dehşet! Londra’da 27 katlı 120 daireli bina alev...

İngileter'de dehşet! Londra'da 27 katlı 120 daireli bina alev alev yanıyor

İngiltere'nin başkenti Londra'da 27 katlı bir binada başlayan yangın büyük korku ve paniğe neden olurken, ülke gündemine bir anda oturmuş durumda. London itfaiyesi yangını söndürmek için çabalarken, binanın çökmesinden korkuluyor... Çok sayıda ölü olduğu belirtiliyor...

14 Haziran 2017 - 06:28

İngiltere'de 27 katlı ve 120 dairteli lüks binada korku dolu anlar yaşanıyor. Çıkan yangına 200'den fazla itfaiye ekibinin söndürmeye çalıştığı ve şu saatlere kadar yangının kontorl altına alınamadığı gelen son dakika haberleri arasında. Çıkan yangında çok sayıda ölünün olduğu ifade ediliyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Haziran 2017 - İstanbul

İngiltere'nin başkenti Londra'da gece yarısı lüks bir binada başlayan yangın binanın tamamını sarmasıyla korku dolu anlar yaşanırken, binanın neden yandığı anlaşılmış değil. 

Londra alev alev yanıyor! Başkent Londra'da gece yarısı saat 01:00 sıralarında 27 katlı ve 120 daire olan bir binada başlayan yangın nedeniyle ülkede alarm durumu yaşanıyor. İçerisinde çok sayıda dairenin bulunduğu lüks kulenin tamamını saran yangın nedeniyle ülkedeki tüm itafiye ekipleri adeta seferber oldu. Yangını söndürmek için 200'den fazla itfaiye ekibinin aralıksız biçimde yangına müdahale ettiği bildirildi.

İtafiye ekipleri yangını henüz kontrol altına alamadığı gelen bilgiler arasında. Yangının neden çıktığına ilişkin kesin bir bilgi bulunmazken, bir terör saldırısı olup olmadığına ilişkin çalışmaların sürdüğü ifade ediliyor. Gelen son bilgilere göre binanın tamamının alevlere teslim olması sonrasında çökme tehlikesi bulunduğu belirtiliyor. Bu nedenle yangına müdahalede zorlanan itafyenin artık çevreyi boşaltmaya başladığı kaydedildi.

Çıkan yangın nedeniyle 24 katlı binanın tamamını saran alevler büyük korku ve paniğe neden olurken, binada yangın esnasında oturanların dışarı çıkıp çıkmadığı konsuunda net bilgiler bulunmuyor. Görgü şahitleri tarafından verilen bilgiye göre, yangının esnasında çok sayıda bağırış ve çağırışlarla yardım çağrıları, çığlıklarının duyulduğu ifade ediliyor.

Ölü ve yaralı sayısında kesin bir bilgi bulunmazken, ülkede yaşanan bu dehşet dakikaları televizyonlara canlı yayınlarla aktarıldı.

london fire

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..