Instagram ürün etiketleme kesin çözüm (Alışveriş)

2020 ile birlikte instagram'da ürün etiketleme işlemi yapmak isteyenler için müjde geldi. Instagram mağazaları için şimdi fırsat kapıda. Merak edenler için ücretli ve ücretsiz 2020 yılı ekim ayı instagram ürün etiketleme nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrenmek için bakınız.

Instagram ürün etiketleme kesin çözüm (Alışveriş)
Editör: Hakan A.
13 Ekim 2020 - 19:30 - Güncelleme: 16 Ekim 2020 - 18:43

Instagram Ürün Etiketleme (Mağaza Alışveriş Özelliği) 

Instagram üzerinde ürün satanlar için önemli kriterlerden biri olan ürün etiketleme, alışveriş özelliğini kullanmak ister misiniz? Instagram ürün etiketleme özelliği ne kadara yapılır, kaç gün sürer? Sosyal medyanın gücü ile satışlarınız artacak, keşfete düşme olasılığınız hızlanacak, daha prestijli ve daha güvenli bir mağaya sahip olabileceksiniz.

Rakipleriniz sizi kıskanacak

Milyonlarca kullanıcı, instagram üzerinde 24 saat boyunca etkileşim halinde. Hal böyle olunca, instagram üzerinde butik, mağaza, iş yeri açanların sayısıda her geçen gün katlanarak artıyor. Özellikle Koronavirüs sürecinde vatandaş alışveriş için en uygun eticaret mecralarına facebook, instagram gibi sosyal medyalar üzerinden güvendiği yerlerden bolca alışveriş yaptı. İştah kabartan Instagram mağaza sahibi olmak o kadar zor bir şey değil. Özellikle rakiplerinizi sizin mağaza özelliğiniz, ürün etiketleme özelliğiniz olduğunu gördüğünde kıskanacak!

Günümüzde üreticiler başta olmak üzere, tedarikçi ve aracı satıcılar instagram üzerinde önemli satışlara imza atıyor. Kapıda ödeme sistemine kadar pek çok ayrıcalıkla sosyal medya üzerinde oluşturulan mağazalar sayesinde, tüketici ve üretici memnun bir şekilde ticaret yapabiliyor. İştahları kabartan cirolar, şehir efsanesi olmayan zenginlik hikayeleri ile pek çok imalatçı veya aracı hemen sosyal medya üzerinden ürün satışı için kolları sıvıyor. Daha verimli, daha kaliteli bir hizmet anlayışı için olmazsa olmazlardan biri olan Instagram Ürün etiketleme için artık sizin sayfanız da uygun olabilir.
 

Instagram Ürün Etkietleme Nasıl Yapılır?

 

En çok merak edilen soruların başında gelen "instagram ürün etiketleme nasıl yapılır" sorusuna yanıt olarak; Instagram hesabınız ve Facebook hesabınız entegre halinde çalışır ürün etiketleme özelliği aktif olduğunda. Facebook üzerinde katalog hazırlanır ve yayına alınır. Sonrasında instagram'da ürün etiketleme aktif edilir. Instagram'da katalog tanıtılır ve bu katalog sayesinde ürün etiketlemeye başlayabilirsiniz.Milyonlarla etkileşim başlıyor!


Daha güvenli bir mağazanız olsun istiyorsanız, sayfanız için yapılması gerekenler var. Instagram Ürün Etiketleme özelliği sayesinde önemli bir yol alacak, daha güvenle hizmet vermeye başlayacaksınız. Kaliteli bir satıcı olmanın yolu instagram alışveriş özelliğinden geçiyor. 

Etkileşimi bol, keşfete düşürme gibi pek çok faydası bulunan Instagram ürün etiketleme için hizmet almak isteyenlere özel fırsat... 

Arkanıza yaslanın kazanmanın keyfini sürün. Instagrm üzerinde faal bir mağazanız varsa bu blgiler tam size göre! Ürün etiketleme ve alışveriş özelliğini sizler için yapan, özel hizmet veren firmalar güvenle işleminizi yaptırabiliyorsunuz.

İnstagram Ürün Etiketleme Özelliği hakkında daha fazla bilgi almak için takipci365.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Instagram üzerinden satış yapan üreticiler ve aracılar için mağaza (Etiketleme, Alışveriş Özelliği) sayesinde müşterilerinize web siteniz üzerinden hızlıca satış yapabileceksiniz.  
 1. Anahtar teslim Instagram etiketleme alışveriş işlemleri
 2. Ürün etiketlemeye hemen başlayabileceksiniz
 3. Hiç bir şey bilmenize gerek yok!
  • Web sitenizin hazırlanması
  • Kataloğunuzun hazırlanması
  • Mağaza ayarlarınız
  • İşletme hesaplarınızın ayarlanması
Yapacağımız işlemleri hızla yerine getirerek, bir kaç gün içerisinde ürünlerinizi etiketlemeye başlayabileceksiniz. 

Instagram mağazanız için gerekli tüm işlemleri biz 7/24 verdiğimiz hizmetle hallediyor, sizler ise işinize odaklanmış olarak gününüze devame diyorsunuz. 

İnstagram Ürün Etiketleme Özelliği hakkında daha fazla bilgi almak için takipci365.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Instagram mağazanızı daha aktif, daha verimli kullanmanın önemli bir parçası olacak ürün etiketleme ile satışlarınız artacak. Daha prestijli ve güvenilir satış hizmeti vermek isteyen mağaza sahipleri instagram'ın ürün ekleme özelliğini aktifleştirmek istiyor. Merak edenler için 2020'de etkin olan Instagram alışveriş özelliği (Ürün Etiketleme) hakkında ayrıntılı bilgiler ortaya çıktı.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 13 Ekim 2020 - İstanbul

YORUMLAR

 • 0 Yorum