Invest İnşaat, "Vadikoru" Ayazağa konut projesi için ön talep fırsatı başladı

İstanbul’un en önemli finans ve yaşam merkezlerinden Ayazağa bölgesinin yatırımcılarından Invest İnşaat, yeni projesi “Vadikoru” için ön talep toplamaya başladı. Metrekare birim fiyatı 8 bin liradan başlayan Vadikoru projesi ayrıntıları.

Invest İnşaat, "Vadikoru" Ayazağa konut projesi için ön talep fırsatı başladı
Editör: Hakan A.
20 Temmuz 2017 - 12:58 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 11:46

Bugüne kadar hayata geçirdiği birbirinden özel markalı konut projelerinde söz sahibi olan Invest İnşaat, yeni projesi için düğmeye bastı. İstanbul’un finans ve yaşam merkezlerinden Ayazağa'da yeni projesi “Vadikoru” için ön talep sürecine başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Temmuz 2017 - İstanbul

Invest İnşaat imzasıyla İstanbul'un önemli iş ve yaşam bölgelerinden biri olan Ayazağa bölgesinde yeni bir yatırım için çalışmalarında son aşamaya gelen şirket, 242 konut, 84 ofis, 12 ticari üniteden oluşacak yeni projesi "Vadikoru" için lansman öncesinde ön talep toplamaya başladı. 

Yatırımcıların yakından takip ettiği bölgeler araısnda yer alan ve merakla beklenen Vadikoru projesiyle Ayazağa bölgesine konut, ofis ve ticari alanlar kazandıracak olan firma, bölgenin dönüşümü noktasında da önemli bir rol üstlenmiş olacak.

Vadikoru metrekare birim fiyatları 8 Bin TL

Belgrad Ormanı’nına üç cepheden yanı başında konumlandırılan Vadikoru projesi, sanayi alanı dönüşümü olarak geliştirildi. Ayazağa bölgesine estetik bir yaşam alanı kazandıracak olan projede 242 konut, 84 ofis, 12 ticari ünite olarak planlanmış durumda.

Invest İnşaat’ın Ayazağa’daki yeni projelerinin ilk halkası olacak projede Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden İki Design’ın kurucusu Murat Kader’in imzası bulunuyor.

Modern mimarisiyle bölgeye değer kazandıran ve çevresindeki doğayla da bütünleşen Vadikoru’da 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 67 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin metrekare fiyatları ise ön talep toplama dönemine özel 8 bin TL. olarak belirlendi.

Belgrad Ormanı’yla çevrili konumunun yanı sıra 6 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal yaşam alanına sahip Vadikoru, doğa ve şehir yaşamını bir araya getiriyor. Zengin sosyal donatı alanlarıyla geliştirilen projede alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları yer alıyor.

Vadikoru projesi nerede, nasıl gidilir?

Maslak ve Levent bölgesinden sonra iş ve yaşam merkezi olarak konumlandırılan Ayazağa’da yükselen Vadikoru, TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında yer alıyor.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre mesafede konumlanan proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

Vadikoru Ayazağa projesi ile alakalı daha detaylı bilgi için Yeni Projeler sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

 

Vadikoru projesi iletişim bilgileri

Adres: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:10/A Sarıyer - İstanbul 

Tel : 444 39 94

Web: www.vadikoru.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum