Reklamı Geç
İSPARK’ta kredi kartı ve İstanbulkart’la ödeme (1)

İSPARK'ta kredi kartı ve İstanbulkart'la ödeme (1)

İPARK otoparkını kullananlar bu habere dikkat! İstanbul'un otoparklarında yeni döneme geçiliyor. İSPARK'larda bundan böyle kredi kartı ve İstanbulkart ile ödeme yapılabilecek.

20 Şubat 2017 - 09:02

İstanbul'un en büyük sorunlarından birine çözüm olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde sürdüren İSPARK bundan böyle ödeme yöntemlerine kredi kartı ve İstanbulkart'la tahsilat hizmeti vereceğini duyurdu. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Şubat 2017 - İstanbul

İstanbul'da her gün günlük ortalama 150 bin'den fazla araca otopark hizmeti sunan İSPARK’ta artık kredi kartı ve İstanbulkart’la ödemelerin alınabileceği duyuruldu. Özellikle yoğun olarak vatandaşa hizmet veren en kritik 20 otoparkta akıllı cihazlarla ödemeler tahsil edilmeye başlandığı kaydedildi.

İstanbul genelinde bulunan İSPARK'ın ilk olarak tüm katlı, açık ve yol üstü otoparklarında artık İstanbulkart ile ödeme yapılabileceğinin altı çizildi. İstanbulkart ile ödemeler, İSPARK görevlilerinin kullandığı el terminalleri üzerinden tahsil edilebildiği gelen haberler arasında.

Her gün İSPARK otoparklarını kullanan sürücülerin kredi kartı ile ve nakit olarak ödeme yapmalarını kolaylaştırabilmek için katlı ve açık otoparklara akıllı ödeme cihazlarının yerleştirilerek hizmete sunulduğu açıklanırken, ilk etapta 20 farklı otoparkta hizmet vermeye başlandığı bildiirldi. İSPARK'ın ödeme noktalarının yakın dönemde tüm açık ve katlı otoparklarda da hizmete alınacağı gelen bilgiler arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..