Isparta'da Eğirdir ilçesinde Belediye 4662 metrekare büyüklüğünde arsa satacak

Isparta Eğirdir Belediyesi mülkiyetindeki arsayı 4 Milyon 100 Bin TL'ye ihale yöntemiyle satışa çıkardı.

Isparta'da Eğirdir ilçesinde Belediye 4662 metrekare büyüklüğünde arsa satacak
Editör: Hakan A.
06 Aralık 2020 - 07:42
Isparta'nın önemli ilçelerinden Eğirdir'de, Belediye mülkiyetinde bulunan bir arsa satışa sunuldu. Açık teklif usulüyle satışa çıkarılan arsa ihalesine dair şartları ile muhammen satış bedeli hakkında detaylar açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 6 Aralık 2020 - İstanbul


Isparta'da piyasa değerinden daha uygun arsa arayanlar için alternatif bir ihale için geri sayım başladı. Isparta İli Eğirdir Belediye Başkanlığı mülkiyetinde olan bir arsa için satış ihalesi açıldı. Eğirdir ilçesi sınırları içerisinde bulunan arsa, 4662 metrekare büyüklüğünde ve muhammen satış bedeli ise 4 Milyon 100 Bin TL olarak belirlendi.

Mülkiyeti Eğirdir Belediyesine ait 1 (bir) adet taşınmazın satışına ilişkin ihale; 2886 sayılı Kanunun 45. maddesi uyarınca Açık Artırma Teklif Usulü ile karşısında yazılı tarih ve saatte Eğirdir Belediye Başkanlık Makamında, Belediye Encümen huzurunda yapılacaktır.

Satışı yapılacak taşınmazlara ait şartname mesai saatleri içerisinde Eğirdir Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünde ücretsiz olarak görülebileceği belirtilirken, Arsa üzerinde mevcut kiracı tarafından yapılan bina bulunduğu kaydedildi.  Posta ile yapılan müracaatlarda ihale saatinden sonra gelen tekliflerin kabul edilmeyeceği açıklandı.

Isparta İli Eğirdir Belediye Başkanlığı mülkiyetinde olan arsa satış ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum