İstanbul Arnavutköy'de konut, sanayi, benzin istasyonu imarlı 3 farklı arsa satışı

İstanbul'da Arnavutköy Belediyesi, mülkiyetinde bulunan imarlı 3 arsa için ihale düzenleyecek. Arsa yatırımcısı için, arsa almak için 3 farklı imarı olan arsalar ihalede uygun fiyata satılacak.

İstanbul Arnavutköy'de konut, sanayi, benzin istasyonu imarlı 3 farklı arsa satışı
Editör: Hakan A.
13 Aralık 2020 - 08:25
İstanbul'da yüksek kar marjı olan ve yatırım değeri yüksek arsa satın almak isteyen yatırımcılar için yeni fırsatlar içeren ihale için geri sayım başladı. İstanbul'da Arnavutköy ilçesinde konut, akaryakıt ve ticari imarlı 3 farklı arsa satışı için ihale açıldı. Yatırımcıların dikkatine...

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Aralık 2020 - İstanbul 


İstanbul'un büyüyen, önemli ilçelerinden Arnavutköy'de 3 farklı imarlı arsa satışı için ihale süreci başlatıldı. Arnavutköy Belediyesi, Mülkiyetinde bulunan 3 arsa için ihale açtığını duyurdu. Peki arsaların muhammen satış bedeli, Arnavutköy arsa satış ihalesi tarihi ile ihaleye dair ayrıntılı bilgileri haberimizden öğrenebilir, yatırım amaçlı ihaleye katılabilirsiniz.

İSTANBUL HAVALİMANI BÖLGEYE DEĞER KATTI


Son yıllarda büyük gelişim gösteren İstanbul'un pek çok ilçesinden farklı olarak öne çıkan ilçesi Arnavutköy'de arsa yatırımları aralıksız sürüyor. Konut geliştiricileri başta olmak üzere, arsa yatırımı yapmak isteyen küçük büyük yatırımcılar bölgeye akın ediyor. İstanbul Havalimanı'nın hizmete girmesi, yeni metro hatlarının bölgeye gelecek olması ilçeyi yatırım üssü konumuna yükseltti. Satışa sunulan bireysel arsalar dışında yatırıma uygun, imarı hazır özel arsaların satışları mevcut. Son olarak ise Arnavutköy Belediyesi elidne bulunan arsaları satışa çıkardı.

KONUT, SANAYİ VE AKARYAKIT/LPG İSTASYONU İMARLI ARSALAR

Arnavutköy Belediyesi imar planlarında konut imarı başta olmak üzere, sanayi ve akaryakıt/LPG istasyonu imarı bulunan 3 farklı büyüklükte ve konumda olan arsanın satışı için 24 Aralık 2020 tarihinde ihale açtı. 
  • En düşük arsanın 1140 metrekare büyüklüğünde ve 3 milyon 420 bin tl muhammen satış bedeli ile ihaleye çıkartılacak arsaların diğerlerine ilişkin bilgiler ise şöyle. 
  • 3376 metrekare büyüklüğünde bakım akaryakıt+LPG istasyonu imarı bulunan arsa 15 Milyon 193 Bin TL muhammen bedeli ile satılacak.
  • 7390 metrekare büyüklüğünde sanayi imarı olan arsanın muhammen satış bedeli ise 23 milyon TL olarak belirlendi.

TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR

İstanbul İli Arnavutköy Belediye Başkanlığı mülkiyetinde 24 Aralık 2020 tarihinde satışa sunulacak olan 3 arsaya dair ihale duyursu ve diğer ayrıntıları.

Aşağıda özellikleri belirtilen Arnavutköy Belediyesine ait taşınmazlar ihale ile satılacaktır. İhale “Taşoluk Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 88 Arnavutköy/İSTANBUL” adresindeki Arnavutköy Belediyesi Hizmet Binasındaki Encümen Toplantı Salonunda, Belediye Encümenince 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 36. maddesi ve şartname uyarınca “Kapalı Teklif Usulü” artırma suretiyle yapılacaktır. Şartname bedeli 250 (İki Yüz Elli) TL olup, Arnavutköy Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden (Taşoluk Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 88 Arnavutköy/İSTANBUL) temin edilebilir.

istanbul arnavutköy imarlı arsa satışı ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum