İstanbul Başakşehir Ticaret ve Eğitim Portalı’nda teslimler...

İstanbul Başakşehir Ticaret ve Eğitim Portalı’nda teslimler başladı

Emlak Konut Güvencesi’yle Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Başakşehir Ticaret ve Eğitim Portalı’nda teslimler başladı. 31 Ekim’de başlayan teslimler devam ediyor.

02 Kasım 2016 - 12:11

Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından İstanbul Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Başakşehir Ticaret ve Eğitim Portalı’nda teslimler başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Kasım 2016 - İstanbul

İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden Başakşehir’de Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Başakşehir Ticaret ve Eğitim Portalı’nda teslimler başladı.

Emlak Konut Güvencesi’yle Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Başakşehir Ticaret ve Eğitim Portalı’nda teslimler başladı. 31 Ekim’de başlayan teslimlerin 15 Kasım’a kadar devam etmesi bekleniyor.

İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden Başakşehir’de İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü ile Kayaşehir Uydu Kenti'nin tam ortasında yer alan Başakşehir Ticaret ve Eğitim Portalı 127 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 100 bin metrekarelik peyzaja sahip olan projede 202 ofis ve dükkanın bulunuyor.

Başakşehir’deki en planlı ticari alanlardan biri olarak gösterilen projede; 96 doğrudan cadde girişli dükkan ve mağaza, 15 geniş teraslı cafe-restoran, 91 modüler ofis, tematik kreş, üç halı saha, kongre merkezi, iki fitness salonu ve kapalı çocuk eğlence merkezi yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..