İstanbul Bayrampaşa'da Belediyeden kiralık 320 araçlık otopark ihalesi

İstanbul'un önemli ilçelerinden Bayrampaşa'da otopark sahibi olmak isteyenler için Belediye fırsat ihale açtı.

İstanbul Bayrampaşa'da Belediyeden kiralık 320 araçlık otopark ihalesi
Editör: Hakan A.
23 Kasım 2020 - 16:23
İstanbul'un ilçelerinde önemli yatırım imkanlarının hemen her gün çıktığı haberlerden biri bugün geldi. Bayrampaşa'da Belediye tarafından bir otopark ihale yöntemiyle kiraya verilecek. İlgili ihaleye dair tüm ayrıntılar ise belli oldu. Pek çok kişinin yatırım listesinde yer alan otoparkçılık yapmak isteyenlere fırsat niteliğinde bir ihale...

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Kasım 2020 - İstanbul


Megaşehir İstanbul'un önemli ilçeleri arasında yer alan Bayrampaşa ilçesinde Belediye tarafından bir otopark kiraya verilecek. Belediye mülkiyetinde olan toplamda 320 adet araç kapasitesi olan ve bölgenin önemli otopark yoğunluğunu alan hazır işletme 3 yıllığına kiraya verilecek.

KATLI OTOPARK KİRALANACAK


Bayrampaşa Belediyesi, mülkiyetindeki Belediye Binası ile Alışveriş Merkezi'nin olduğu binada bulunan katlı otopark için ihale tarihi ve şartlar açıkandı. Uygun şart ve koşullarda kiraya verilecek ihale 3 Aralık tarihine kadar verilecek tekliflerin değerlendirilmesiyle kazanan açıklanacak. İahleye konu olan otoparkın, Yenidoğan Mahallesi,Abdi İpekçi Caddesi No:2 adresinde kayıtlı Bayrampaşa Belediye Başkanlığı Hizmet Binası ve Alışveriş Merkezi alt kısmında yer alan 3 bodrum kattan oluşan 320 araç kapasiteli otoparkın  işletilmesi hususunda  3 yıllığına kiralanacağı bildirildi.

3 YILLIĞINA KİRALIK

320 araç kapasitesi olan ve gelir durumu iyi olan otopark ihalesi için geri sayım başladı. 3 yıl boyunca otopark işletmeciliği yapmak isteyen yatırımcılar 3 Aralık tarihine kadar ihaleye teklif verebilecekler. Bayrampaşa'nın en işlek bölgesinde yer alan otopark'ın muhammen bedeli ise 46.000,00 TL+KDV/Ay olarak açıklandı.

istanbul bayrampaşa kiralık otopark ihalesi 3 aralik 2020

İŞTE İHALE ŞARTLARI VE DETAYLARI

T.C.BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI


  Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi No:2 adresinde kayıtlı Bayrampaşa Belediye Başkanlığı Hizmet Binası ve Alışveriş Merkezi alt kısmında yer alan 3 bodrum kattan oluşan 320 araç kapasiteli otoparkın  işletilmesi hususunda  3 yıllığına kiralama  ihalesi.

    Şartname 250 TL karşılığında Belediye Hizmet binası 3.kat Emlak  ve İstimlak Müdürlüğü'nden satın alınabilir veya aynı yerde ücretsiz görülebilir.

İhale Belediye hizmet binasında bulunan Belediye Encümen odasında  3 Aralık 2020 tarih, Perşembe günü saat 10.00’da 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine istinaden yapılacaktır.

 46.000,00 TL+KDV/Ay muhammen bedelle 3 yıllığına kiraya verilmesi, kira süresinin sonuna kadarki toplam kira  bedelinin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 25.maddesine istinaden  %3’ü (49.680,00 TL) tutarında geçici teminat ve 2 aylık kira bedeli (92.000,00 TL) tutarında iştirak(kefalet) teminatı alınması kaydıyla.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum