İstanbul Beykoz'da 65 bin TL'ye Belediyeden kiralık gayrimenkul

Beykoz Kavacık'ta şehrin en merkezi yerlerinden birinde Belediyeden 65 Bin TL aylık kira bedeli ile kiralık gayrimenkul ihalesi.

İstanbul Beykoz'da 65 bin TL'ye Belediyeden kiralık gayrimenkul
Editör: Hakan A.
30 Ekim 2020 - 07:42
İstanbul'da Beykoz ilçesinde Belediye mülkiyetinde bazı taşınmazların kiraya verilmesi için ihale açıldı. Beykoz Belediyesince kiralanacak gayrimenkul için istenen kira bedeli 65 Bin TL olarak açıklandı. İşte 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 30 Ekim 2020 - İstanbul


Beykoz Belediyesi mülkiyetinde olan taşınmazın Aylık Tahmini Kira Bedeli ve Geçici Teminat Bedeli belirtilen işyerinin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 36.maddesine göre Kapalı Teklif Usulü ile 12 Kasım 2020 tarihinde Perşembe günü Saat:09.30’da Beykoz Belediyesi Encümen Salonu’nda 10 (on) yıllığına kiralanması işi ihalesi yapılacaktır.

İhaleye katılabilmek için 2886 sayılı Devlet İhale Kanununda açıklanan biçimde teklifte bulunmak ve aşağıda belirtilen niteliklere haiz olmak şarttır. 

İhaleye Katılamayacaklar: 2886 sayılı Kanunun 6.maddesinde yazılı kimseler ile 83.maddede belirtilen şahıslar gerek doğrudan ve gerekse bir vasıta ile ihaleye giremezler. Bu yasağı saymayarak ihaleye girenler arttırmaya girmiş ve üzerine ihale yapılmış bulunursa, ihale bozularak yatırmış olduğu geçici teminatı irad kaydedilir.

İdare ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte serbesttir. İhale komisyonu, gerekçesini kararda belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. İdarenin ve komisyonun ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

istanbul beykoz gayrimenkul kiralama

İhaleye katılacaklardan istenilen belgeler ihalenin yapılacağı saate kadar eksiksiz, listedeki sıraya göre, kapalı zarf içinde imzalı mühürlü bir şekilde Beykoz Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne teslim edilmesi gerekmektedir. Eksik veya karışık olarak zarfın içine konulan belgeler kabul edilmeyecektir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum