İstanbul Büyükçekmece'de Şafak Sezer'den 9,7 milyon TL'ye satılık villa

Komik filmleri ile adından sıkça bahsettiren ünlü oyuncu Şafak Sezer, bu kez İstanbul Büyükçekmece ilçesinde satışa çıkardığı lüks villa ile haber oldu.

İstanbul Büyükçekmece'de Şafak Sezer'den 9,7 milyon TL'ye satılık villa
Editör: Hakan A.
24 Ekim 2020 - 19:00
Türk sinemasında canlandırdığı karakterlerle gönüllerde taht kuran Şafak Sezer, Büyükçekmece'de lüks bir sitede yer alan villasını rekor fiyata satılığıa çıkardı. Kolpaçino serisi ile büyük beğeni toplayan, filmde emlak danışmanı olarak rol alan başrol isim Şafak Sezer, lşüks villasını öyle bir rakama satışa çıkardı ki, duyanlar şaştı kaldı...

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri - 24 Ekim 2020 - İstanbul


Magazin haberlerine çektiği sinema filmleri ile konu olan başarılı oyuncu Şafak Sezer, bu kez oturduğu lüks villa için istediği fiyatla gündem oldu. Ünlü oyuncu İstanbul'un gelişen ilçesi Büyükçekmece'de ultra lüks villasını rekor sayılabilecek bir fiyata satışa çıkardı.

şafak sezer'de satılık lüks villa istanbul büyükçekmece

Şafak Sezer'den satılık Büyükçekmece'de lüks villa

Her türlü konfor ve modern tarzda yeni yapılan, Büyükçekmece'de markalı bir konut projesinde bulunan lüks villa toplamda 9 odalı. 7+2 daire seçeneğine sahip Sezer'in lüks villası, akıllı ev teknolojisi ile hayata geçirilen önemli projelerin birinde yer alıyor. 

istanbul büyükçekmece şafak sezer villa satışı

7.3 Milyon'a satın aldı, 9.7 Milyon'a satışa çıkardı

2011 senesinde Büyükçekmece'de o zamanın fiyatı ile 7.3 Milyon lira bedelle Şafak Sezer tarafından satın alındı. Büyük bahçesi için anlaştığı mimarlık firması ile arası açılan ve davalık olan ünlü oyuncu bu lüks villayı, Beykoz ilçesi'nde lüks villasını satmasının peşinden satın almıştı. Aradan geçen zaman için gayrimenkul epeyce pirim yaptı. Oyuncu Şafak Sezer satışa çıkardığı villası için 9.7 Milyon Türk Lirası istiyor.

Oldukça yüksek bir aidata sahip olan lüks villa şu sıralar ünlü ilan sitesinde yayında. Satın almak isteyen veya ilgilenenlere duyurulur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum