İstanbul Çekmeköy'de doğa içinde 335 konuta 2021'de taşının

İstanbul'da Anadolu yakasının en değerli bölgesinde şehrin kalbinde hayata geçirilen 335 farklı türde ev seçeneği olan projede konut teslimleri 2021'de başlayacak.

İstanbul Çekmeköy'de doğa içinde 335 konuta 2021'de taşının
Editör: Hakan A.
13 Kasım 2020 - 08:14
Konut sektöründe 2021 yılı hareketli geçmesi beklenirken, mevcut konut projelerinde kampanyalı satışlar sürüyor. İstanbul'da en prestijli bölgelerden yeşilin ve doğanın ortasında bir yaşam isteyenler için Şile Yolu Çekmeköy kavşağı yanı başında hayata geçirilen konutların satışları sürüyor.Projede her şey net. Ev sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği o projede daireler 2021'de sahiplerine teslim edilecek.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul'da Anadolu yakasının önemli yerleşim bölgesi Ümraniye, Çekmeköy'de Şile yolu üzerinde inşaa edilen 335 adet konutun yer aldığı yeni yaşam alanı Narlı Bahçe Evleri için satışlar sürüyor. EYG tarafından hayata geçirilen Narlı Bahçe konut projesinde yer alan evlere yoğun ilgi gösterilirken, projede yer alan evlerin satış fiyatları ve ödeme bilgileri gibi ayrıntılar merak ediliyor. Peki Narlı Bahçe Evleri konut fiyatları kaç liradan başlıyor, kampanya var mı? İşte Çekmeköy Şile yolu üzerinde konumlanan projenin net bilgileri ve detayları.

Ev sahibi olmak isteyenlerin alternatif lokasyonlarından biri olan, yeşili ve doğası dışında temiz havasıyla dikkat çeken ve en değerli bölgelerden biri olan Çekmeköy'de inşaatı devam eden ve 2021'de konut teslimlerinin başlayacağı projede evler tükeniyor. Her tülü konfor ve detayın düşünüldüğü projede sosyal donatılar ve yeşile verilen önem dikkat çekiyor.


Narlı Bahçe Evleri güncel konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Ev alacaklar için en önemli konu satın alınacak evin fiyatları oluyor. Narlı Bahçe Evleri konut fiyatları ise merak ediliyordu. Şile Çekmeköy yolu üzerinde, şehrin kalbinde, her yere yakın bir lokasyonda yükselen projede 3 tip daire seçeneği yer lıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 türünde inşaatı süren 335 daire daha çok yeni evli ve çocuklu aileler için tasarlandı. Projeden ev sahibi olmak isteyenler 630 Bin TL'den başlayan satış fiyatları ile yeni evlerine kısa sürede taşınabilecekler. 2+1, 3+1  ve 4+1 daire seçenekleri fiyat listesi güncel haliyle;
 
2+1 konut tipi satış fiyatı 690.000 TL’den
3+1 konut tipi satış fiyatı 1.110.000 TL’den
4+1 konut tipi satış fiyatı1.550.000 TL’den başlayan fiyatlarla

istanbul çekmeköy kavşağı narlı bahçe evleri konut fiyatları ev fiyat listesi

Projede her şey net

2+1’ler de 30 m2 net kullanım alanlı Salon,14 m2 net kullanım alanlı mutfaklar ve daha fazlası Narlı Bahçe Evleri’nde.

Narlı Bahçe Evleri nerede?

5 alçak katlı blok olarak tasarlanan Narlı Bahçe Evleri İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye mevkiinde Çekmeköy kavşağında - Şile otobanı üzerinde toplamda 19 bin metrekare arazi üzerine hayata geçiriliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum