İstanbul'da 24 saat kesintisiz metro ve ulaşımın detayları açıklanıyor

İBB tarafından İstanbul genelinde metro ve otobüslerde 24 saatlik kesintisiz ulaşım dönemi resmen başlıyor. Açıklama İBB Başkanı İmamoğlu tarafından yapılacak.

İstanbul'da 24 saat kesintisiz metro ve ulaşımın detayları açıklanıyor
Editör: Hakan A.
29 Ağustos 2019 - 08:26

Megakent İstanbul'un pek çok noktasında faaliyet gösteren metro ve diğer ulaşım hatları için kesintisiz dönem resmi olarak başlatılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi şehirde 24 saat ulaşım sağlayacak projenin detaylarını bugün açıklayacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 29 Ağustos 2019 - İstanbul


Gece gündüz yaşamın devam ettiği İstanbul'un  ulaşımında yeni bir dönemin kapıları aralanıyor. İstanbul'da metro ve yoğun otobüs hatlarında 24 saat ulaşım başlıyor. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, şehirde kesintisiz ulaşım hizmeti verileceğinin müjdesini verdi. Konuyla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "İstanbullu hemşehrilerim uzun zamandır 24 saat toplu ulaşım talebinde bulunuyor. İstanbul’da en önemli hatlarda 24 saat metro ve otobüs seferleri 30 Ağustos Zafer Bayramı ile başlayacak. Yarın kamuoyuna ayrıntılı açıklama yapacağım." dedi.
 

Diğer taraftan İBB Başkanı İmamoğlu, özel bir ana tanıklık etti. Yeni Metro sürücülerinden biri olan  Abdülaziz Yılmazer'in nikahını kıydı. Konuyla ilgili paylaşımı twitter üzerinden yapan Başkan İmamoğlu, "Bugün yeni metro treni sürücülerimizden Abdulaziz Yılmazer’in hem mesleki hem  gönlündeki hayalini gerçekleştirdiği çok özel bir ana tanıklık ettik. Bana da gençlerin nikahını kıymak düştü" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum