İstanbul'da Avrupa Konutları markalı projelerde yılın son kampanyası başladı

Avrupa Konutları İstanbul projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere özel 0,97 vade oranı ile 60 ay taksitlerle 2020'nin son fırsat kampanyası başladı.

İstanbul'da Avrupa Konutları markalı projelerde yılın son kampanyası başladı
Editör: Hakan A.
18 Aralık 2020 - 16:24
İstanbul'da oldukça önemli lokasyonlar üzerinde Avrupa Konutları markası ile önemli projelere imza atan Artaş İnşaat, yılın son konut satış kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere özel bir fırsat sunuyor. Avrupa Konutları İstanbul projelerinde kaçırılmayacak cazip seçenekler sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 18 Aralık 2020 - İstanbul 


Artaş İnşaat tarafından İstanbul'un önemli ilçelerinde yatırım değeri yüksek konut projeleri hayata geçirilmeye devam ediyor. Şirket, 2021'e girmeden yılın son konut satış kampanyasında ev satın almak isteyenler için farklı seçenekleri sunuyor.

Megaşehir İstanbul'da her iki yakada bulunan özel projeleri ile dikkatleri üzerine çeken Avrupa Konutları markası,  özen gösterenler için cazip seçenekler sunduğu 2020 yılının son kampanyasının startını verdi. Avrupa Konutları ailesine katılmak artık çok daha kolay. 

Avrupa Konutları markalı tüm projelerde kampanya başlatan Artaş, 2020 bitmeden ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya düzenledi. Kampanya çerçevesinde Avrupa Konutları markalı projelerde geçerli 12 aya sıfır vade oranı, 60 aya ise 0,97 vade oranı ile cazip ödeme seçeneklerini alıcılarına sunuyor.

İstanbul genelinde mutluluğun yaşam merkezlerini kuran Avrupa Konutlarından yeni yıla yakışır avantajlar. Avrupa Konutları Atakentr 4, Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Konutları Çamlıvadi projelerinden dilediğiniz evi ister 12 aya o vade ile veya 60 aya 0,97 vade oranları ile sahip olun. 

Kampanya şartları henüz yeni belli, olan ve reklamları dönmeye başlayan projeler hakkında daha fazla bilgi almak için buradan formu doldurup, müşteri temsilcisinden tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

AVRUPA KONUTLARI KAMPANYASI BİLGİ FORMUNA ULAŞMAK İÇİN BURAYA BAKINIZ.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum