İstanbul'da Ayazağa bölgesinde doğa ve orman içinde evler satışta

İstanbul'un son zamanlarda en değerli ilçesi Kağıthane'de, orman ve doğa içerisinde yaşamak isteyenlere özel olarak tasarlanan 855 adet orman evi satışa çıktı.

İstanbul'da Ayazağa bölgesinde doğa ve orman içinde evler satışta
Editör: Hakan A.
21 Ekim 2020 - 08:42
Ev sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren projelere bir yenisi daha eklendi.Türkiye'nin önde gelen konut markalarından biri olan, şehrin pek çok noktasında hayata geçirdiği birbirinden özel projeleri ile marka değeri yüksek projeler inşaa eden Avrupa Konutları, yeni projesini İstanbul Kağıthane ilçesi sınırları içinde satışa çıkardı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 21 Ekim 2020 - İstanbul


İstanbul'da Kağıthane ilçe sınırlarında, Ayazağa bölgesinde bulunan Arıcılar mevkiinde orman ve doğa içerisinde yeni bir konut projesinin startı verildi. Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilecek 2020 yılı konut projelerine bir yenisi daha eklendi. Hayat geçirdiği projelerini oldukça kısa bir sürede sahiplerine teslim etmesiyle tanınan ve şehrin en değerli noktalarında proje geliştiren Artaş Grubu, yeni projesi için Kağıthane, Ayazağa bölgesini seçti. Dev inşaat firması, orman ve doğasıyla ilgi çeken Arıcılar mevkiinde 855 konutluk projenin satışlarına başladı.

Koronavirüs salgını sonrası bir anda düşen kredi faizleri ile stokların erimesi sonrası İnşaat firmaları yeni projeler için düğmeye basıyor. Hızlanan konut satışlarında taleplere yetişmek için yeni projeler geliştiren firmaların başında Artaş İnşaat geliyor. Şirket markalı konut projeleri alanında yaptığı özel konut projelerinde daha kaliteli bir yaşam vaad ediyor. Şirketin en yeni projesi ise İstanbul'un yeşiliyle ünlü ilçelerinden birinde, Kağıthane ilçesi Arıcılar mevkiinde yükselecek.


Orman ve doğa içerisinde 855 konut

Artaş imzasıyla bölgede iki farklı proje, bölgeye büyük değer katarken, en yeni projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi adıyla lanse edildi. İnşaat çalışmalarının başladığı Avrupa Konutları Çamlıvadi projesi, toplamda 855 adet lüks konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri ile her kesim aileye seçenekler sunulan Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinde yer alan evler 2022  yılında sahiplerine teslim edilmiş olacak.

Vadistanbul ve VadiPark Seyrantepe projelerine yakın

Artaş imzalı bölgeye değer katan iki farklı proje olan alışveriş ve yaşam merkezi haline gelen Vadistanbul ve VadiPark Seyrantepe projelerine yakın bir lokasyonda orman ve doğa içerisinde evlerden oluşacak Çamlıvadi konut projesinde yer alan evler lansmana özel fiyat listesiyle alıcısını bekliyor. 

PROJE HAKKINDA AYRINTILARA BAKMAK İÇİN TIKLAYIN

Avrupa Konutları Çamlı Vadi fiyatları, konut fiyatları kaç liradan başlıyor? Projeden ev alacakların merak ettiği daire fiyat, ev fiyatları için daha fazla bilgiyi proje satış ofisinden edinebilirisniz. Avrupa Konutları Çamlıvadi Hakkında konut fiyat listesi ve ödeme koşulları ile alakalı bilgileri öğrenmek için buraya bakabilirsiniz.

 

Çamlıvadi Projesi İstanbul Havalimanı'na 25 dakika mesafede


Şehrin ve Dünyanın önde gelen havaalanı olarak hizmete giren İstanbul Havalimanına yakın... İstanbul Havalimanı’na 25 dakika mesafeye sahip Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinin önemli bir diğer özelliği şehrin en gözde alışveriş ve eğlence merkezi Vadistanbul’a ve metroya bağlanan havaraya sadece 2 dakika kadar kısa bir mesafede inşaa edilecek.
  • SAĞLIKLI, SPORTİF BİR HAYAT ÇAMLIVADİ KONUT PROJESİNDE
  • Yemyeşil orman,
  • Kendi içinde de yürüyüş ve koşu yolları,
  • Huzur arttıracak yemyeşil bir peyzaj,
  • Açık- kapalı yüzme havuzları,
  • Şık ve tam donanımlı spor tesisleri,
  • Çok amaçlı spor sahaları ve çok daha fazlası

YORUMLAR

 • 0 Yorum