İstanbul'da Bahçelievler Belediyesi 78 personel alım ilanı yayımladı

İstanbul'un önemli ilçesi Bahçelievler'de Belediye personeli olarak memur ve zabıta olarak çalışmak isteyenler için personel alım ilanı yayımlandı. İşte aranan şartlar ve diğer detaylar.

İstanbul'da Bahçelievler Belediyesi 78 personel alım ilanı yayımladı
Editör: Hakan A.
26 Ocak 2021 - 08:46
Megaşehir İstanbul'un önemli ilçesi Bahçelievler Belediyesi'nde personel olarak çalışmak isteyenler dikkat! Belediye tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayımlanarak resmen süreç başladı. Belediye personeli olarak çalışmak, memur veya zabıta olmak isteyenleri yakından ilgilendiren personel alım ilanı ayrıntılarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 26 Ocak 2021 - İstanbul


İstanbul İli Bahçelievler Belediye Başkanlığı, 78 yeni personel işe almak için personel alım ilanı yayımladı. Bu kapsamda memur ve zabıta görevlisi olarak çalışacak yeni elemanlar aranıyor.

İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR VE ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Bahçelievler Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ile Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur ve zabıta memuru alınacaktır.

BELEDİYEDE ÇALIŞACAK ELEMANLAR ARANIYOR

Personel ilanı ile yeni elemanları bünyesine katacak Bahçelievler Belediyesi'nde avukat, mühendis, mimar, şehir plancısı, bilgisayar işletmeni, memur ve zabıta memuru olarak görevlendirilmek üzere yeni personellerin alımı yapılacağı kaydedildi.

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI:

Belediyemize yukarıda belirtilen boş memur ve zabıta memuru kadroları için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel ve özel şartlar aşağıdadır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:

İlan edilen memur ve zabıta memuru kadrolarına atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesi’nin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir;

istanbul bahçelievler belediyesi personel alımı

YORUMLAR

  • 0 Yorum