İstanbul'da Basın Ekspres Yolu üzerinde 432 dairede yaşam başladı

Mar Yapı ve Divan tarafından hayata geçirilen 432 konutluk projede yaşam başlıyor.

İstanbul'da Basın Ekspres Yolu üzerinde 432 dairede yaşam başladı
Editör: Hakan A.
26 Ekim 2020 - 13:10 - Güncelleme: 26 Ekim 2020 - 13:17

İstanbul Avrupa yakası konut projelerinden biri olan Mar Yapı'nın 432 daireden oluşan Divan Residence at G Tower’da yaşam başladı!

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 26 Ekim 2020 - İstanbul


İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Basın Ekspres Yolu üzerinde Mar Yapı imzasıyla hayata geçirilen Divan Residence at G Tower projesinde ağustos ayından itibaren yaşam başladı. 

İstanbul’un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği projeleriyle bölgeyi cazibe merkezlerinden biri haline getiren Mar Yapı, Divan Residence at G Tower projesinde yaşam başladı. Ağustos ayı itibarıyla teslimlere ve oturuma başlanan G Tower’daki daireler için yoğun talep alan Mar Yapı anahtar teslimlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Otel konforunda yaşam fırsatı sunan Divan Residence at G Tower 432 prestijli daireden oluşuyor. Otel konforu sunan bu dairelerin bir diğer dikkat çekici özelliği ise balkonlu olması. 

Ulaşım kolaylığıyla da yatırımcıların dikkatini çeken Divan Residence at G Tower, E-5 ve TEM Otoyollarının kesişim noktasında Mimar Sinan metro durağına bağlantılı noktada konumlanıyor. İstanbul Havalimanına yakın lokasyonda yer alan Divan Residence at G Tower, yatırımcısına kısa zamanda yüksek kazanç sağlamayı hedefliyor.  

Dünyadaki birçok şehrin sembolü haline gelmiş yapılara imza atan RMJM Mimarlık Ofisi’nin tasarladığı Divan Residence at G Tower’da, 3 bin metrekare alana sahip Boost spor merkezi, prestijli kafe ve restoranlar, yüzme havuzları, SPA merkezleri, toplantı odaları, kütüphane gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor. Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası lider markalarla iş birlikleri yapan Mar Yapı   kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline geldi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum