İstanbul'da Darülaceze'den kiralık 17 daire ve işyeri

Konut ve iş yeri kiralamak isteyenler için İstanbul'da Darülaceze Başkanlığı'ndan fırsat niteliğinde cazip fiyatlı evler.

İstanbul'da Darülaceze'den kiralık 17 daire ve işyeri
Editör: Hakan A.
29 Kasım 2020 - 21:39
Kiralık ev arayanlar, daha uygun fiyatlarla İstanbul'un önemli ilçelerinde uzun yıllar oturmak için çabalayanlar için alternatif kiralama hizmeti düzenlenene bazı ihalelerle gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda 16 adeti İstanbul olmak üzere, 1 tanesi ise Tekirdağ ilinde kiralık daire ve iş yerleri için Darülaceze ihale açtı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 29 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul'da kiralık daire arayanları yakından ilgilendiren haber! Uygun şart ve koşullarda İstanbul'un önemli semtlerinde kiralık daireler ihale yöntemiyle Darülaceze tarafından kiraya verilecek. İlgili ilan bugün itibarıyla duyuruldu. Peki hangi semtlerde kiralık daireler var? Kiraları kaç liradan başlıyor? İşte Darülaceze Başkanlığı'ndan kiralık o dairelere dair ilan bilgileri.

Darülaceze Başkanlığı, 16'sı İstanbul ve 1'i Tekirdağ'da olmak üzere 17 kiralık daire ve işyerini kiraya verecek.


17 ADET KİRALIK KONUT VE İŞYERİ

İstanbul'un önemli ilçelerinde Darülaceze tarafından kiraya verilecek olan dairelerin en düşük kira bedeli 464 TL'den başlıyor. En pahalı aylık kiralık daire fiyatı ise 3 Bin TL olarak açıklandı. Başta Ümraniye ilçesi olmak üzere, Şişli, Sultangazi, Maltepe, Kartal, Kadıköy, Fatih, Eyüpsultan, Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinde muhtelif büyüklüklerde olan konut ve iş yerleri 8 Aralık tarihinde ihale yöntemiyle açık teklif usulüyle kiraya verilecek.

İstanbul'da Darülaceze'den kiralık 17 daire ve işyeri

Yukarıda açık adresi yazılı taşınmazlardan 2886 Sayılı Yasanın 45 nci maddesine göre Açık Arttırma Usulü ile Darülaceze Başkanlığı Çok Amaçlı Salonunda  08/12/2020 tarihinde Salı günü  saat 14:00'de liste sırasına göre ayrı ayrı  kiralama  ihalesi yapılacaktır.  İhaleye girmek isteyenlerin aşağıda istenen belgelerle birlikte ihale gün ve saatinde ihale salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. Şartnameler,  İdareden ücretsiz temin edilir. İdare, İhaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum