İstanbul'da denize yakınlık, doğal peyzaj, sağlıklı ortamlarıyla o projede online randevu sistemi

İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde hayata geçirilen ve denize yakınlığı, manzarası ile lüks konut kavramına yeni bir soluk getiren projede online randevu dönemi başladı.

İstanbul'da denize yakınlık, doğal peyzaj, sağlıklı ortamlarıyla o projede online randevu sistemi
Editör: Hakan A.
23 Kasım 2020 - 17:28
İstanbul'un önemli ilçelerinden Zeytinburnu sahilinde hayata geçirilen dev konut projesinde online randevu sistemi devreye alındı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Kasım 2020 - İstanbul


Farklı yaşam tarzlarına hitap eden Büyükyalı, online randevu sistemini hayata geçirdi. Konut sahibi olmak isteyen kişiler kendi ihtiyaçlarını web sitesine girerek en uygun

Büyükyalı konutunu belirleyebilecekler. Online randevu ile de kendilerine özel imkanlardan yararlanabilecek.


Büyükyalı’nın yeni online sistemi sayesinde kullanıcılar ihtiyaçlarına yönelik konsept ve dairelere göre aradıkları eve daha kolay ulaşılabilecekler.

https://www.buyukyali.com/landing/online/ web sitesi üzerinden kullanıcılara çok özel fırsat ve fiyatlar sunulacak.

Açık alanlar, denize yakınlık, doğal peyzaj, sağlıklı ortamlar, ihtiyaç duyulan her şeye yürüyerek ulaşabilmek günümüzde konut tercihinde en önemli belirleyici etmenler haline geldi.

Büyükyalı, üstün kalite anlayışı ile tasarlanan konutları, nefes aldıran ferah meydanları, yemyeşil peyzajı, alternatif spor alanları, doğal yaşam olanakları, deniz bağlantısı ve daha birçok değeriyle hem keyifli hem de huzur dolu, “iyi bir yaşam”ı yeni şehircilik felsefesiyle sunuyor. Yapısı bozulmadan, aslına uygun olarak restore edilen Fişekhane kültür sanat etkinliklerine katılma ya da sosyalleşme imkanı veriyor.

Büyükyalı’da, yaşam alanlarındaki malzeme kalitesinden tasarıma, sosyalleşmeden ulaşıma kadar her şey, konfor, güvenlik, mutluluk ve rahat bir yaşam için bütünsel olarak ele alınıyor. Tarihe ve kültürel mirasa saygılı, İstanbul’un dokusuna uyumlu bir proje olan Büyükyalı, geleneksel mimariyle çağdaş çizgilerin sentezlendiği yenilikçi bir ruhu yansıtıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum