İstanbul'da ev sahibi yapacak Ramazan boyunca gezilecek 5 yeni konut projesi

Ramazan ayında konut kampanyaları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Markalı projelere yatırım yapacaklar dikkat! İstanbul'da Ramazan ayı boyunca gezebileceğiniz 5 yeni konut projesinin detayları için tıklayın.

İstanbul'da ev sahibi yapacak Ramazan boyunca gezilecek 5 yeni konut projesi
Editör: Hakan A.
15 Haziran 2017 - 08:16 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 11:48

Konut satışları yeni kampanyalarla amazan ayı boyunca devam ederken, İstanbul'da ev sahibi olmak isteyenlere özel Ramazan ayı boyunca gezilecek 5 projeyi sizler için araştırdık. İşte yatırım ve kampanya rehberinde bu haftanın yatırım fırsatları.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Haziran 2017 - İstanbul

Gayrimenkul yatırımları yeni projelerle devam ediyor. 2017'de konut satışlarındaki kampanyalara Ramazan ayının bereketiyle yeni kampanyalarla devam ediliyor. Emlak Pencerem ekibi olarak sizlere cazip yatırım fırsatları hakkında en doğru, en fazla kazandıran yatırımları haber yapmaya devam ediyoruz.

Ramazan ayı olması dolayısıyla firmalardan özel yatırım fırsatları sunulan konut satış kampanyalarına devam edilirken, Ramazan ayı boyunca gezebileceğiniz, yatırım yapabileceğiniz veya yıllardır hayalini kurduğunuz eve sahip olabileceğiniz 5 markalı projeyi sizler için araştırdık ve ayrıntılarına yer verdik.

İşte Ramazan ayı boyunca gezebileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz o markalı konut projeleri.

- Deluxıa Park

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Proje İstanbul Anadolu Yakası’nda Kartal’da inşa ediliyor. Teknik Yapı kalite ve güvencesi ile inşaatına başlanılan “Deluxıa Park” iki etap oluşuyor. 1 rezidans, 6’şar katlı 2 ofis olmak üzere toplam 3 blokta yükselen proje 7.157 metrekarelik alan üzerinde yükselecek.
 
Kartal ilçesinde bölgeye önemli bir değer katacak, adalar manzarasını sunan ‘DELUXIA PARK Residence’  toplamda 35 katlı rezidans kulesi, 1+1'den 3+1'e kadar toplamda 364 homeofis özellikli lüks rezidans daire olarak alıcısına sunuluyor. Deluxia Park Residence projesinde ortaklama metrekare birim satış fiyatı ise 7 Bin 500 TL olarak alıcısına sunuluyor. Proje kapsamında en uygun dairenin satış fiyatı ise 339 Bin TL olarak öne çıkıyor. 
 
Lansmana özel yüzde 5 indirim uygulanan projede peşin ödemede yüzde 10 indirim yapılıyor. Avantajlı ödeme seçeneklerinin sunulduğu “Deluxıa Park” ta 60 ay 0 faiz, yüzde 5 peşin 72 ay 0,59 vade farkı ile ödeme kampanyaları uygulanıyor.

 
- Koz Mesa Kozyatağı

İstanbul Anadolu Yakası’nda Mesa Mesken tarafından hayata geçirilen proje “Mesa Koz” Kozyatağı’nda Atatürk Caddesi ile E/5 in kesiştiği noktada inşa ediliyor.  8 dönüm alan üzerinde yükselen Mesa Koz tek blokta 28 kattan oluşuyor.
 


280 adet dairenin bulunduğu projede 1+1’den 4+1’e  daire ile Penthause bulunuyor. Mesa Koz’da daire fiyatları 642 bin TL’den 3 milyon 469 bin TL’ye kadar çıkıyor. Proje kapsamında alıcılara avantajlı ödeme planları ve sunuluyor.
 
MESA Koz  Kozyatağı projesinde konutların teslimleri 2019'da yapılması planlanıyor. Proje  metroya, köprü ulaşımlarına, Bağdat Caddesi ve ünlü AVM merkezlerine, hastanelere ve Marmaray ulaşımına yakınlığıyla dikkat çekiyor.
 
- Ödül İstanbul

Özyurtlar Holding tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde inşa edilen proje 8 blok 2663 daire ve 102 adet ticari üniteden oluşuyor. Esenyurt ve Beylikdüzü bölgelerinde yaptığı konut projeleri ile adından söz ettiren Özyurtlar Holding tarafından hayat geçirilen “Ödül İstanbul” da daire fiyatları 200 bin TL’ den başlıyor. Proje ulaşılabilir fiyatlarıyla dikka çekiyor.


 
Ödül İstanbul projesi kapsamında çevre düzenlemesi ve Peyzaj düzenlemesi tamamlanmış 900 m2 büyüklüğünde sosyal alan ve 1.550 m2 büyüklüğündeki gezi bahçesi ile toplam 2.450 m2 büyüklüğünde olan yeşil alanı ve çocuk parkları 
 
İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri olan Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirilen dev proje, Yatırım değeri her geçen gün artan Beylikdüzü E-5 güzergahı, oturum için de son yıllarda en çok tercih edilen lokasyonda yer alıyor. Projenin 2019 Ocak ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
- Kordon İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası’nda Ege Yapı tarafından hayata geçirilen proje “Ömre Bedel” sloganıyla Kağıthane’de inşa ediliyor. Kordon İstanbul toplamda 2 etap olarak yükselecek. 10 blok üzerinde 559 konut ve 55 adet mağazadan oluşan Kordon İstanbul’da stüdyo, 1+1’den 4+1’e daiereler bulunuyor. p
 
820 milyon yatırım bedeli ile inşa edilen Kordon İstanbul’un Temmuz 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. Projede daire fiyatları 295 bin TL’den başlangıç gösteriyor ve Alıcılara avantajlı ödeme koşulları sunuluyor. Sosyal donatıları ile öne çıkan proje TEM ve E-5 bağlantısının yanı sıra metro ve havaraya yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projenin bir diğer cazibe noktası da bölgenin gelişiminde büyük rol oynayacak Tarihi Haliç-Kemerburgaz  Dekovil Hattı’nın hemen yanı başında olması.


 
 - Büyükyalı İstanbul

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla Emlak Konut güvencesiyle İstanbul Kazlıçeşme sahil bandında yükselen Büyükyalı İstanbul projesi toplamda 111 dönüm arsa üzerine kuruluyor. Projenin 560 üniteden oluşan ilk etap evlerin satışları hızla devam ediyor.
 
Sahil bandında tarihi yarımadaya hakim konumda yer alan proje lüks ve konforu birlikte sunuyor. Deniz ulaşımı başta olmak üzere, Marmaray, metro gibi ulaşım alternatifleriyle her yere kolay ulaşım sağlaması ile dikkat çekiyor.  Büyükyalı İstanbul projesinin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor.
 
Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirilen projede avantajlı ödeme koşulları alıcılara sunuluyor.Büyükyalı İstanbul’da yüzde 5 peşin, 48 ay 0 faiz ile kampanya alıcılara uygulanıyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum