İstanbul'da Fatih Belediyesi 40 yeni zabıta memuru işe alacak

İstanbul'da Fatih Belediye Başkanlığı tarafından kadrolara açıktan atama yoluyla 40 yeni Zabıta Memuru personel alımı için ilan yayımlandı, başvurular başladı.

İstanbul'da Fatih Belediyesi 40 yeni zabıta memuru işe alacak
Editör: Hakan A.
21 Mart 2021 - 15:12 - Güncelleme: 21 Mart 2021 - 15:34
Ülke genelinde eleman arayan pek çok Belediye, yeni personel alımı için yeni, ilanlar yayımlanıyor. Bu kapsamda Fatih Belediyesi memur alımı için personel alımı yapacak. Söz konusu ilanda 40 yeni memur alınacağı açıklandı. Peki şartlar neler ve başvurular ne zaman başlayacak? Zabıta Memuru olmak isteyenleri yakından ilgilendiren iş ilanı detaylarını haberimizden öğrenebileceksiniz.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 21 Mart 2021 - İstanbul


Türkiye'nin pek çok önemli illerinde Belediyeler yeni personel alımı için ilanlar açıyor. İstihdam sağlamak, ekonomiye canlılık getirmek adına Belediyeler iş imkanları sunmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi İstanbul'da Fatih ilçe Belediyesi tarafından açıldı. İlana göre Fatih Belediyesi'nde çalışmak üzere yeni memur alımı yapılacağı açıklandı. Söz konusu iş ilanı için başvurular başladı.

İstanbul'un tarihi semti Fatih ilçesinde Belediye yeni personel alımı yapacak. Fatih Belediyesi 40 yeni personel alımı için düğmeye bastı. İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı bu sabah Resmi Gazete ilanı ile duyurduğu 40 Zabıta Memuru alımı için şartları belirledi. Başvuruların başladığı Memur alım ilanı hangi şartlarda personelleri kapsıyor, kimler başvuru yapabilecek?


İstanbul İli Fatih Belediye Başkanlığından:

İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR ALIM İLANI


Fatih Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Zabıta Memuru alınacaktır. 

Zabıta memuru olmak isteyenler bu şartları taşımak zorunda; Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin; Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonomi, İşletme, İktisat, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, İnsan Kaynakları Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Turizm Rehberliği, İlahiyat, İslami İlimler, Kamu Yönetimi, Turizm İşletmeciliği, Bilgi ve Belge Yönetimi, İş İdaresi, İşletme, İşletmecilik, İş sağlığı ve Güvenliği bölümlerinin birinden mezun olmak.

fatih belediyesi zabıta memur iş ilanı 21 mart resmi gazete

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 45 ZABITA MEMURU ALACAK!

Diğer taraftan bu sabah yayımlanan bir diğer iş ilanında Üsküdar Belediyesi memur alımı için yayımlandı. Üsküdar Belediyesi 45 yeni zabıta memur alımı için ilanı duyurdu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum