İstanbul'da Formula 1 yarışı bugün saat kaçta start alacak, canlı yayın izleme linkleri S Sport F1 İstanbul GP (Canlı İzle)

Formula 1 İstanbul Grand Prixi bugün verilecek start ile gerçekleştirilecek. Peki Formula 1 İstanbul yarışı saat kaçta başlayacak, canlı yayın F1 izlemek için nereye bakmalıyım sorularının cevabını görmek için bakınız.

İstanbul'da Formula 1 yarışı bugün saat kaçta start alacak, canlı yayın izleme linkleri S Sport F1 İstanbul GP (Canlı İzle)
Editör: Hakan A.
15 Kasım 2020 - 09:47 - Güncelleme: 15 Kasım 2020 - 11:46
Türkiye'de bir kez daha Formula 1 heyecanı bugün yapılacak İstanbul Grand Prixi ile milyonları ekranlara bağlayacak. Dünyanın en pahalı spor organizasyonu Formula 1 İstanbul Park ayağı bugün start alacak. F1 İstanbul yarışını izlemek isteyenler dikkat! İşte Formula 1 yarışı canlı yayın linkleri...

Emlak Pencerem / Güncel Haberleri - 15 Kasım 2020 - İstanbul


Aylardır hazırlıkları süren, Ulaştırma Bakanlığı'nın bizzat asfaltlama yaptığı Dünyanın en prestijli yarış organizasyonu, 9 yıl aradan sonra bir kez daha İstanbul'da start alıyor. Cuma günü itibarıyla başlayan antrenman turları, Cumartesi günü gerçekleştirilen sıralama turlarının peşinden bugün gerçekleştirilecek startla Formula 1 İstanbul ayağı tamamlanacak. Yarışı izlemek, canlı yayın linklerini öğrenmek isteyen milyonlar yarış saati ve canlı izleme olanaklarını araştırıyor. Merakla beklenen Formula 1 İstanbul Grand Prixi için canlı yayın izleme imkanlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Dünya'da milyonlarca fanı olan ve yarış olarak en pahalı maliyete sahip Formula 1, 9 yıl aradan sonra yeniden İstanbul Park pistinde start alıyor. Türkiye'de hatırı sayılır bir kitlesi olan motorsporları yarışlarının en fazla seyircisi olan yarışı Formula 1 İstanbul Grand Prixi bugün saat 13:10'da start alacak. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop Tarafından verilecek kupa ile Formula 1 İstanbul ayağını kazanacak pilota kupası teslim edilecek. YARIŞ 13:10'DA BAŞLAYACAK

Aylardır yapılan hazırlıklar, çekilen reklam filmi ile İstanbul için büyük bir tanıtım organizasyonu olan Formula 1 yarışı İstanbul Park Pisti'nde bugüns aat 13:10'da başlayacak. Canlı yayını izlemek isteyen milyonlar ise hangi kanalın canlı yayında yarışları vereceğini merak ediyor.


F1 İSTANBUL YARIŞI CANLI OLARAK NEREDEN İZLENEBİLİR?

Canlı yayınlanacak olan Formula 1 İstanbul Grand Prixi, İstanbul Park pistinde Dünyanın tüm ülkelerinde canlı olarak yayınlanacak. Formula 1 Türkiye Grand Prix yarışları bugün S Sports ekranlarından canlı yayınlanacak. İşte karşılaşmayı canlı izlemek isteyenler için detaylar;

S SPORT FREKANS BİLGİLERİ

Kanal İsmi: S SPORT

Frekans: 12187

Polarizasyon: V-Dikey

SR: 27500

FEC: 5/6


YORUMLAR

  • 0 Yorum