Reklamı Geç
İstanbul’da günlük ihtiyacınızı karşılayacak ofisler...

İstanbul'da günlük ihtiyacınızı karşılayacak ofisler "Premium Ofis Beylerbeyi"nde

İstanbul'un ofis ihtiyacına önemli bir çözüm Ege Yapı projesiyle Beylerbeyi'nde hayata geçiriliyor. Her türlü günlük ihtiyacınızı karşılayacak yeni ofisler "Premium Ofis Beylerbeyi" ile yatırımcısına sunuluyor.

07 Ağustos 2017 - 12:52

İstanbul'un Anadolu Yakasında tam köprü ayağında hayata geçirilen Ege Yapı imzalı yeni ofis projesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede alanlarla hizmet vermeye hazırlanıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Ağustos 2017 - İstanbul

Ege Yapı projelerinden en yenisi iş ve yaşamın en aktif kullanıldığı Altunizade ve Beylerbeyi'ne olan yakınlığı ile bilinen 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün hemen yanıbaşında yükselen "Premium Ofis Beylerbeyi" ile yükseliyor.

İstanbul'da önemli mevkilerden birinde hayata geçirilen "Premium Ofis Beylerbeyi" ihtiyaçların karşılanabilmesi noktasına her detay düşünülmüş durumda. 

Premium Ofis Beylerbeyi, sahile sadece 1.6 km uzaklıkta bulunuyor. Bu da öğle arasında veya iş çıkışında deniz havası almak ya da kafe, restoranlarda arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyen ofis çalışanları için mükemmel bir ayrıcalık anlamına geliyor. Güzel bir manzara eşliğinde vakit geçiren çalışanların motivasyonları ise tabii ki olumlu yönde etkileniyor, verimlilik artıyor. 

İstanbul'un Ofis hayatında çalışanları ne çok küçük ne de ihtiyaçlarından büyük bir ofis ofis ortamı ister. 8.045 metrekare ofis alanı bulunan Premium Ofis Beylerbeyi’nde 200 metrekareden 565 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde ofisler bulunuyor. Açılabilir yekpare pencereleri sayesinde havadar bir ofis ortamı sunan Beylerbeyi Ofis Premium’da çalışanları bekleyen bir diğer şey ise ferah bir çalışma ortamı. 4 metreye varan tavan yüksekliği sayesinde her işinize uygun ferah ofisler olarak tasarlandı.

Üç bloktan oluşan, hayal ettiğiniz çalışma atmosferini size sağlayacak ve 2018 yılı Mart ayında teslimatı gerçekleştirilecek olan Premium Ofis Beylerbeyi hakkında daha fazla bilgiyi Ege Yapı internet sitesinden alabilirsiniz.

Beylerbeyi Ofis Premium nerede, nasıl gidilir?

 Proje Beylerbeyi ve Altunizade gibi en önemli lokasyonun tam ortasında çok merkezi bir noktada yükseliyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne, Burhaniye metrobüs durağına, D100 Karayolu’na, TEM Otoyolu’na, 3. Çevreyolu’na ve otobüs duraklarına çok yakın bir yerde bulunan Premium Ofis Beylerbeyi, Anadolu yakasında ulaşımı pek çok alternatifle sağlayabildiği gibi Avrupa yakasına ulaşımı oldukça kolay ve rahat.