İstanbul'da İDO ve BUDO'dan son dakika sefer iptalleri

İstanbul'da kar yağışı beklentisi devam ederken, Salı sabahında İDO ve BUDO'da deniz otobüsü seferleri iptal edildi. İşte deniz ulaşımına etki eden hava koşulları nedeniyle İDO ve BUDO tarafından iptal edilen seferlerin listesi.

İstanbul'da İDO ve BUDO'dan son dakika sefer iptalleri
Editor: Gökay Demirezen
25 Aralık 2018 - 07:54

İstanbul genelinde etkisini göstermeye başlayan elverişsiz hava koşulları nedeniyle deniz ulaşımında aksamalar meydana geliyor. Şehir içi ve şehirler arası feribot seferleri ile alakalı olarak iptaller var. İstanbul ve Marmara Deniz üzerinde etkili olan fırtına, sağanak yağış nedeniyle deniz otobüsü seferleri ile feribot seferlerinde iptaller yaşanıyor. İstanbullu merak ediyor hangi deniz otobüsü ve feribot seferleri iptal edildi? İşte son dakika iptal edilen seferlerin listesi.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 25 Aralık 2018 - İstanbul

İstanbul genelinde gece saatlerinde başlayan kuvvetli fırtına sabah saatlerinde de devam ederken, beklenen sağanak yağış da etkisini gösteriyor. AKOM ve İBB tarafından İstanbullulara akşam saatlerinden itibaren kar yağışın etkili olacağı haberi geldi. Haberin ayrıntılarını okumak için tıklayın.

Diğer taraftan olumsuz hava Marmara Bölgesinin genelinde etkisini göstermeye devam ediyor. Yaşanan hava şartları deniz ulaşımında aksamalara neden oluyor. Edinilen son dakika bilgilerine göre, İstanbul'da olumsuz hava koşulları nedeniyle deniz otobüsü ve feribot seferlerinde iptaller geldi. Konuyla ilgili İDO ve BUDO son dakika iptal edilen seferlerini açıkladı.

İstanbul'da şehrin genelinde bu sabah itibariyle etkisini hissettiren olumsuz hava koşulları nedeniyle İDO ve BUDO'nun bazı seferlerinin yapılamadığı ve iptal bilgileri gelmeye devame diyor.

ido budo sefer iptalleri

İDO'da iptal edilen seferler şöyle;


Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy 25.12.2018 08:30 - 10:55

Değerli Misafirimiz; Olumsuz Hava Koşulları nedeniyle 25.12.2018 Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy 08:30 seferimizi iptal etmek zorunda kaldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kadıköy-Yenikapı-Bursa 25.12.2018 07:50 - 09:45

Değerli Misafirimiz; Olumsuz Hava Koşulları nedeniyle 25.12.2018 Kadıköy-Yenikapı-Bursa 07:50 seferimizi iptal etmek zorunda kaldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

BUDO tarafındna iptal edilen seferler ise şöyle;


25.12.2018 07:00 tarihindeki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferi,

08:30 tarihindeki İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya) seferi,

 09:30 tarihindeki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferi,

09:30 tarihindeki Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas) seferi,

10:00 tarihindeki Armutlu (İhlas) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferi,

 11:00 tarihindeki İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya) seferi denizde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edilmiştir.