İstanbul'da korkutan deprem! Depreme ilişkin ilk bilgiler gelmeye başladı...

Son dakika deprem haberi: Yalova'da deprem! İstanbul'da deprem mi oldu? Deprem merkez üssü neresi, kaç şiddetinde. İstanbul'da sabah saatlerinde korkutan deprem...

İstanbul'da korkutan deprem! Depreme ilişkin ilk bilgiler gelmeye başladı...
Editör: Hakan A.
20 Aralık 2018 - 09:55

İstanbul ve Yalova'da Son dakika deprem haberi geldi. Gün sıcak gelişmesi! İstanbul'da deprem meydana geldi. Yalova merkezli deprem haberinin ilk bilgileri gelmeye başladı. İşte son dakika deprem haberinin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 20 Aralık 2018 - İstanbul


Sabah saatlerinde İstanbul'da korkutan bir deprem meydana geldiği bildirildi. Depremin merkez üssü ve şiddeti ile ilgili detaylar gelmeye başladı.

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, depremin merkez üssü Yalova. Çınarcık Yalova'da yaşanan deprem sabah saat 09:34 sıralarında meydana geldi.SDeprem 4.5 şiddetinde ölçülürken, yerin yaklaşık 7 kilometre kadar derinlerinde yaşandığı kaydedildi. Deprem İstanbul'un pek çok ilçesinde hissedildi.Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre ise Yalova Çınarcık'ta sabah 09:34 sıralarında 4.5 olarak ölçümlenen bir deprem meydana geldi. Deprem yerin 5.4 kilometre derinlikte meydana geldiği bildirildi. 
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum