İstanbul’da kuvvetli lodos

İstanbul'da kuvvetli lodos

İstanbul'da kuvvetli lodos etkili olurken, deniz ulaşımı ve hava ulaşımı etkileniyor.

08 Kasım 2016 - 06:50

İstanbul 2 gündür kuvvetli fırtına etkisinde. Gece saatlerinde etykisini arttıran lodos fırtınası nedeniyle İstanbul'un deniz ulaşımı ve hava ulaşımı etkilenmiş durumda.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Kasım 2016 - İstanbul

Bu sabah deniz otobüsü kullanacaklar bu habere dikkat!

Meteoroloji günlerdir lodos fırtınası nedeniyle uyarılarda bulunmuştu. Marmara'da 2 gündür gece gündüz etkili olan kuvvetli lodos, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Dün çok sayıda deniz otobüsü İDO seferleri iptal edilirken, bu sabah itibariyle iptal haberleri gelmeye devam ediyor.

Hava ulaşımında yaşanan lodos nedeniyle zorluklar yaşanırken, günün ilk ışıkları ışımdadan THY veya başka bir havayolu şirketinden henüz bir iptal söz konusu olmadığı, normal seferlerin devam ettiği ifade ediliyor.

İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi İDO tarafından sabah saatlerinde yapılması planlanan bazı seferlerin iptal edildiği duyuruldu. Konuya ilişkin İDO tarafından yapılan açıklamada, 08-11-2016 07:45 Bandirma - Yenikapi - Bostanci Deniz Otobüsü seferinin iptal edildiği duyuruldu. Henüz gün yeni başlarken, diğer seferler hakkında net bilgi şu saate kadar gelmiş değil.

İlerleyen saatlerde İDO ve BUDO'nun bazı seferlerini iptal edeceği ifade ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..