İstanbul'da kuvvetli sağanak devam ediyor! Dolu yağışı bekleniyor...

İstanbul genelinde bu sabah başlayan kuvvetli sağanak yağmur ne kadar devam edecek? İstanbullular dikkat dolu yağışı geliyor...

İstanbul'da kuvvetli sağanak devam ediyor! Dolu yağışı bekleniyor...
Editör: Hakan A.
21 Ağustos 2020 - 08:00 - Güncelleme: 21 Ağustos 2020 - 08:39
İstanbul'da kuvvetli sağanak yağışa teslim oldu! Pek çok ilçede su birikintileri oluşurken, yollar adeta göle döndü. Peki yağışlar bugün devam edecek mi?

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 21 Ağustos 2020 - İstanbul


İstanbullu haftanın son iş gününde güne sağanak yağmur ile başladı. Vatandaşlar sabah erken saatlerde ıslanarak işine gitti.

İstanbul güne şiddetli sağanak yağmur ile uyandı. Evinden işine gitmek için yola çıkan vatandaş kuvvetli sağanak ile karşılaştı. Bazı ilçelerde ulaşımda aksamalar yaşanırken, su ve sel baskınlarına ilişkin yetkililerden dikkatli olunması gerektiği uyarıları gelmeye devam ediyor.

Meteorolojik verilere göre İstanbul'da yağışlar ne kadar sürecek? Bugün boyu yağmur yağacak mı? İstanbulluları yakından ilgilendiren hava durumu bilgilerine göre bugün şemsiye almadan dışarı çıkmayın. Öğle saatlerine kadar sürecek olan şiddetli sağanak yağmur, ara ara kendini gösterecek. Öğlden sonra ise kısa süreli dolu yağışı bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum