İstanbul'da Maltepe'nin en gözde projesinde 329 daireli yeni etap evler teslim ediliyor

Megaşehir İstanbul'da Maltepe ilçesinde Küçükyalı bölgesinde hayata geçirilen dev konut projesinde yer alan ve toplamda 329 adet konuttan oluşan 2+1, 3+1 evler sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

İstanbul'da Maltepe'nin en gözde projesinde 329 daireli yeni etap evler teslim ediliyor
Editör: Hakan A.
20 Nisan 2021 - 13:45
Markalı konut projeleri alanında önemli bir firmalardan biri olan, İstanbul'da pek çok konut projesine imza atan inşaat firması o prjesinde konut teslimlerini sürdürüyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 20 Nisan 2021 - İstanbul


Hayata geçirdiği ayrıcalıklı projeler ile gayrimenkul sektörünün önde gelen liderlerinden biri olan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Anadolu Yakasının ilk karma kullanımlı projelerinden biri olan Nidapark Küçükyalı’nın Kınalı’dan sonra gelen 2. etabı Nidapark Küçükyalı Sedef’in teslimlerine başladı.  

Tahincioğlu Gayrimenkul’un her ayrıntıyı planlayarak tasarladığı LEED sertifikası adaylı Küçükyalı projesi, Anadolu yakasının en güzel semtlerinden biri olan Küçükyalı’da denize karşı konumlandırılmış adalar manzarasıyla ev sahipleri ve yatırımcılara bambaşka bir deneyim sunuyor. Nidapark Küçükyalı Büyükada, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Burgaz, Nidapark Küçükyalı Heybeli, Nidapark Küçükyalı Sedef, Nidapark Küçükyalı Mahalle olmak üzere altı ayrı etabı bulanan projede 1+1’den 4+1’e kadar uzanan daire seçenekleri yer alıyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum