İstanbul'da Mülk Edinme Rehberi tanıtılıyor

GİGDER tarafından ingilizce olarak hazırlanan ve İstanbul'da emlak yatırımı yapmak isteyen yabancılara yönelik başlatılan İstanbul’da Mülk Edinme Rehberi tanıtımı yapılacak.

İstanbul'da Mülk Edinme Rehberi tanıtılıyor
Editör: Hakan A.
18 Aralık 2020 - 14:45
Türkiye'de yanacıya emlak satışında önemli roller üstlenen GİGDER, şimdiye kadar yapılmayanları gerçekleştirmeye devame diyor. Bu kapsamda yeni çalışmalar için düğmeye basan GİGDER, İstanbul’da Mülk Edinme Rehberi’ni (Property Buying Guide: Istanbul) hazırladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 18 Aralık 2020 - İstanbul 


İstanbul Ticaret Odası (İTO), Türkiye gayrimenkul sektörünü ve yatırım süreçlerini anlatmak, Türkiye’de yatırım yapmak isteyen uluslararası yatırımcılara yol göstermek amacıyla İstanbul’da Mülk Edinme Rehberi’ni (Property Buying Guide: Istanbul) hazırladı.

Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği’nin (GİGDER) katkılarıyla yayına hazırlanan rehber, Türkiye’deki yatırım ve proje fırsatlarından gayrimenkul edinim süreçlerine kadar uluslararası yatırımcılar için tam anlamıyla bir yol gösterici olacak.


İngilizce basılan İstanbul’da Mülk Edinme Rehberi, uluslararası yatırımcı için İngilizce, Arapça, Fransızca, Çince, Rusça ve Farsça olmak üzere 6 dilde broşürler ile zenginleştirildi. Rehber, İstanbul’un yatırım fırsatlarını, geniş bir yabancı yatırımcı kitlesine ulaştıracak.

İstanbul’da Mülk Edinme Rehberi’nin tanıtılacağı ve İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç ile GİGDER Başkanı Ömer Faruk Akbal’ın katılacağı online basın toplantısı 23 Aralık Çarşamba saat 10.30’da gerçekleştirilecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum