İstanbul'da Sağlıklı ev Ormanköy Çekmeköy fiyatları ne kadar?

DAP Yapı imzalı Ormanköy Çekmeköy projesinde ön talep toplanıyor. Sağlıklı ev konseptinde İstanbul Çekmeköy'de hayata geçirilen DAP Ormanköy konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

İstanbul'da Sağlıklı ev Ormanköy Çekmeköy fiyatları ne kadar?
Editör: Hakan A.
20 Ağustos 2020 - 23:00 - Güncelleme: 21 Ağustos 2020 - 12:35
İstanbul'da Sağlıklı ev konsepti ile DAP Yapı güvencesiyle inşaa edilen Ormanköy Çekmeköy konutlarında ön talep toplanmaya başladı. Şu sıralar sıkça reklamlarına rastladığınız Ormanköy Çekmeköy konut fiyatları ne kadar? Ormanköy Çekmeköy nerede, nasıl gidilir, adres, iletişim bilgileri ile daire seçenekleri ve ödeme planına ilişkin güncel bilgiler haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 20 Ağustos 2020 - İstanbul


Markalı konut projelerinin önemli üreticilerinden DAP Yapı, 2020 konut projeleri arasında yer alan İstanbul Çekmeköy'de Sağlıklı evleri hayata geçiriyor. İstanbul'da Çekmeköy ilçesinde hayata geçirilen Ormanköy konut fiyatları ve daire türleri merak ediliyor. 

Ön Talep Başladı


İlk fiyat avantajı ile, balkonlu ve geniş daire seçeneklerinin yer aldığı, yeşil ve orman içerisinde İstanbul'un hem içinde hem dışında konumlandırılmış dev projede ön talepler alınmaya başladı.

220 Bin metrekare geniş bir arazi üzerinde yeşilin ve ormanın içerisinde yükselecek az katlı bloklardan oluşacak Ormanköy Çekmeköy projesinde 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 daire seçenekleri ile her genişlikte aileye hitap edecek. Ormanköy Çekmeköy evlerinde toplamda 392 daire ve 70 ticari ünite olarak sağlıklı ev konsepti olarak tasarlandı.

İstanbul'da Sağlıklı ev Ormanköy Çekmeköy fiyatları ne kadar?

Çekmeköy Ormanköy Fiyat bilgisi ve ödeme seçenekleri

Proje toprak aşamasında lansman aşamasında olduğundan en doğru fiyat listesi DAP Yapı Ormanköy Çekmeköy proje satış ofisinden öğrenilebilir.

Ormanköy Çekmeköy nerede, nasıl gidilir?

İstanbul'un köprü ve otoyollarına yakın olan, otoban üzerinden direk bağlantısı bulunan Ormanköy Çekmeköy projesi şehrin önemli lokasyonunda konumlandırıldı. 

Adres olarak Taşdelen Mah. Turgut Özal Cad. Çekmeköy/İstanbul olarak geçen Ormanköy projesi blokları, orman içerisinde yeşillikler arasında sağlıklı bir yaşam sunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum