İstanbul'da şehrin barajları ne kadar dolu? İşte son rakamlar...

İstanbul'da baraj doluluk rakamları güncellendi. Şehrin ne kadar suyu kaldı? İstanbulluları yakından ilgilendiren baraj doluluk oranları grafikli anlatım.

İstanbul'da şehrin barajları ne kadar dolu? İşte son rakamlar...
Editör: Hakan A.
05 Eylül 2020 - 09:40 - Güncelleme: 05 Eylül 2020 - 09:44
İstanbul'un ne kadar suyu kaldı? Barajlarda doluluk oranları ne durumda. İstanbul barajları hangi seviyelerde? İşte İSKİ tarafından paylaşılan günlük verilere göre, şehrin suyunda son durum.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 5 Eylül 2020 - İstanbul


İSKİ Genel Müdürlüğü tarafından şehrin su kaynaklarına ilişkin son veriler günlük olarak paylaşılırken, kalan su miktarları grafikli olarak sunuluyor. Bu kapsamda bugün açıklanan son rakamlar güncellenerek İstanbullulara açıklandı.

İBB ve İSKİ, İstanbul'da mevcut su kaynakları, bu kaynakların doluluk oranlarını gün gün takip ederek, seviyelerini ölçümlüyor. Yapılan işlemler sonrası İstanbullulara kalan miktarlar açıklanıyor.  


İSKİ, İstanbul'da bulunan barajlarda kalan su seviyelerini günlük, grafikli olarak paylaşmaya devam ediyor. BU kapsamda İstanbullular tarafından merak edilen su miktarları bugün itibarıyla hangi seviyede, ne kadar? İşte İSKİ'nin günlük baraj doluluk açıklaması.

İstanbul'da baraj doluluk oranlarına dair İSKİ Genel Müdürlüğü yeni bir paylaşımda bulundu. Peki İstanbul'da barajlarda ne kadar su kaldı? İşte İstanbul'un kalan su miktarı...
  • 4 Eylül 2020 tarihinde İstanbul'a verilen su miktarı: 3 milyon 160 bin metreküp
  • 5 Eylül 2020 tarihi itibariyle içme suyu kaynaklarımızın doluluk oranı: %45,49

İstanbul barajları ile alakalı en kapsamlı ve grafikli sunumuyla baraj doluluk rakamlarını İSKİ'ye ait resmi internet sitesi üzerinden günlük takip edebilirsiniz. İSKİ'nin grafikli baraj doluluk oranlarını görmek için buradan kurumun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum