İstanbul'da TOKİ Kayabaşı konut kurası yapıldı

'Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye kapsamında İstanbul Kayabaşı TOKİ konut kurası yapıldı.

İstanbul'da TOKİ Kayabaşı konut kurası yapıldı
Editör: Hakan A.
09 Kasım 2020 - 10:30
İstanbul Kayabaşı TOKİ konutlarında kura heyecanı yaşanıyor. TOKİ tarafından İstanbul ve Türkiye genelinde hayata geçirilen konut projelerinde kura çekimleri aralıksız sürüyor. Bu kapsamda Yatay mimariyle hayata geçirilen Kayabaşı konutlarında 1+1, 2+1 ve 3+1 konut kura çekilişi başladı. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 9 Kasım 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 81 il genelinde uygun şart ve koşullarda dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarının yolunu açan projelerinde kura çekimi sürüyor. Bu kapsamda bu sabah Kayabaşı TOKİ konutlarında hak sahiplerinin belirleneceği kura çekilişi yapıldı.

İstanbul'da Başakşehir ilçesinde Kayabaşı konut projesi için yatay mimariyle yükselen Türkiye çerçevesinde kura çekilişleri başladı. İnternet üzerinden canlı yayınlanan kura çekilişini TOKİ sosyal medya hesapları üzerinden izleyebilirsiniz.
TOKİ Kayabaşı kura sonuçları açıklandı mı?

Kayabaşı TOKİ konutlarında kura heyecanı sürerken, haberimiz yayına hazırlandığı sıralarda kura çekimi devam ediyordu. Kura sonuçlarını öğrenmek isteyenler, kuranın tamamlanması sonrasında kısa mesjla bilgilendirilecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum