İstanbul'da Üsküdar Zeynep Kamil Hastanesi'nde korkutan yangın!

İstanbul Üsküdar'da Zeynep Kamil Hastanesi'nde yangın çıktı. Çok sayıda yeni doğan bebek ünitelerinin yer aldığı şehrin en eski hastanesinde dumanlar bir ada her yeri sardı...

İstanbul'da Üsküdar Zeynep Kamil Hastanesi'nde korkutan yangın!
Editör: Hakan A.
08 Mart 2021 - 07:54
İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın meydana geldiği bildirildi.

Emlak Pencerem - Güncel Haberler - 8 Mart 2021 - İstanbul


 İstanbul'da bu sabah saatlerinde şehrin en eski hastanelerinden biri olan ve geçtiğimiz yıllarda yenilenerek hizmete giren Üsküdar Zeynep Kamil Hastanesi'nde yangın çıktı. OLay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi.

Konuyla alakalı edinilen son dakika bilgiye göre, Üsüdar'da Zeynep Kamil Hastanesi'nin bodrum katında bir anda dumanlar yükselmeye başladı. Dumanların farkedilmesiyle birlikte, alarm verildi. Tüm yatanlar ve hasta yakınları hızla tahliye edilmesine yönelik çalışma başlatıldı. Henüz nedeni bilinmeyen yangına müdahale çalışmaları başlatıldı. Üsküdar itfaiyesi ekipleri olay yerine gelerek yangına müdahale etti. Yangın ve tahliye esnasında ise vatandaşlar korku ve panikle hastane dışarısına çıktı.


Üsküdar Zeynep Kamil Hastanesi'nde çok sayıda yeni doğan ünitesi bulunuyor. Olay yerinde yangın söndürme çalışmaları itfaiye ekipleri tarafından devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum