İstanbul'da yeniden Formula 1 heyecanı başlıyor

Türkiye'nin en büyük yarış pisti olan İstanbul Parkta yeniden formula 1 heyecanı yaşanacak. Formula 1 için inşaa edilen İstanbul Park pisti ev sahipliğinde 9 yıl aradan sonra motor sesleri yankılanacak, bilet fiyatları ne kadar olacak?

İstanbul'da yeniden Formula 1 heyecanı başlıyor
Editör: Hakan A.
25 Ağustos 2020 - 12:19 - Güncelleme: 25 Ağustos 2020 - 12:21
Türkiye'de çok sevilen Formula 1 yarışı için bundan yaklaşık 9 yıl önce İstanbul Kurtköy'de inşaa edilen dev yatırım için yeni bir şans yeniden kapıda. Formula 1 yarışları için tasarlanan ve ilk yarışlar sonrasında iptal edilen Türkiye ayağı takvime yeniden eklendi. İlk yarış tarihi belli oldu.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 25 Ağustos 2020 - İstanbul


Formula 1 yarışları için geri sayım başladı!  Milyonlarca dolar harcanarak İstanbul Kurtköy'de inşaa edilen dev Formula pisti için gözler yeni takvime çevrildi. Çünkü takvimde önemli bir sürpriz  var. Formula 1 Türkiye ayağı 9 yıl geçen sürenin ardından yeniden takvimde. Formula severleri heyecanlandıran haberin ayrınıtları belli oldu. Pandemi sürecinde seyircili ve seyircisiz Formula yarışları tartışılırken, Türkiye'nin tanıtımına büyük destek sağlayacak olan Formula yarışlarının yeniden İstanbul ayağının başlayacak olması yarışseverleri sevindirdi.

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre,  İstanbul Grand Prix'sinin 13-15 Kasım 2020 tarihlerinde yapılacağı açıklandı. Detaylar kesin olarak paylaşılmazken, yarış 13-15 Kasım 2020 tarihlerinde yapılacak. 'DHL Türkiye Grand Prix'si Intercity İstanbul Park pistinde gerçekleştirilecek. Formula 1 sever milyonları sevindiren haberde önemli bir detay ise Yarışın seyircili olup olmayacağıyla ilgili henüz bir bilgi olmaması. Kasım ayında düzenlenecek Türkiye ayağı, 'DHL Türkiye Grand Prix'si için seyirci alınacak mı, alınmayacak mı konusu merakla bekleniyor.

İstanbul'da yeniden Formula 1 heyecanı başlıyor

Bilet fiyatları ne kadar olacak?

Formula 1 yarışlarında bilet fiyatlarının pahalılığı nedeniyle seyirci kaybı yaşanan İstanbul'un yeniden takvime alınmasının peşinden şayet seyircili olması durumunda bilet fiyatlarının ne kadar olacağı merak konusu olmuş durumda.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum