İstanbul dahil 3 ilde kamulaştırma

Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'nin çeşitli illerinde yürütülen kamu projeleri için acele kamulaştırma kararı verildi. İşte kamulaştırılacak yerler.

İstanbul dahil 3 ilde kamulaştırma
Editör: Hakan A.
04 Kasım 2020 - 09:12
Türkiye genelinde devam eden kamu projelerinde belirlenen bazı taşınmazlar için acele kamulaştırma yapılması kararı verildi. İstanbul'da ve iki farklı ilde yürütülen önemli projeler için acele kamulaştırma yapılacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul başta olmak üzere 2 ilde yürütülen kamu projeleri çerçevesinde bazı gayrimenkuller için kamulaştırma kararı alındı. 

–– Osmaniye İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Osmaniye TM 2-Cevdetiye DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 3158)–– 154 kV Taşpınar RES TM-Hasanağa TM Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 3162)

–– Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Karayolları Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını incelemek için tıklayın. (Karar Sayısı: 3165)


YORUMLAR

  • 0 Yorum