Reklamı Geç
İstanbul’daki AVM’lere iftar ayarı

İstanbul'daki AVM'lere iftar ayarı

Ramazan ayı itibariyle özellikle İstanbul'da iftar ve teravih namazının geç saatlerde olması nedeniyle Alışveriş Merkezleri harekete geçti ve kapanış saatlerini 11:00 olarak ayarladı.

03 Haziran 2017 - 12:44

İstanbul'daki bazı AVM'ler Ramazan ayında en iyi şekilde müşterilerine hizmet vermek için saat ayarlamasına gitti.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Haziran 2017 - İstanbul

Ramazan ayının başlaması sonrasında  iftar ve teravih saatlerinin geç olmasını fırsat bilen AVM'lerde kapanış saatleri ileri çeklidi. İstanbul'daki bazı AVM'ler iftarın geç saatlerde olması dolayısıyla kapanış saatleri değiştirerek müşterilerinin daha fazla olanaklardan faydalanmasınının önünü açtı.

İstanbul'da bulunan pek çok AVM kapanış saatlerini 1 saat ileri çekerken, Ramazan ayı boyunca pek çok önemli etkinliklerle müşterisine keyifli bir Ramazan geçirmek için özel programlarını yapmaya başladı.

AVM'ler müşetilerine Osmanlı macunları ikram ederken, Kavuklu ile Pişekar, Hacivat-Karagöz orta oyunu ile görsel bir şölen yaşatıyor. Adeta kampanya gibi Ramazan etkinliklerine imza atan AVM'lerde yok yok... Forum İstanbul AVM'de müşterilere iftra menüsü hediye ediyor.

Ümraniye Akyaka Park AVM, Historia Fatih, 212 İstanbul AVM, Axis AVM, Metrogarden AVM gibi İstanbul'daki pek çok AVM'de Ramazan etkinlikleriyle karşılaşmak, hoş ve eğlenceli bir Ramazan geçirmek mümkün.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..