İstanbul Esenler'de 98 konutta 4×4'lük bir yaşam

İstanbul'un önemli yerleşim bölgelerinden biri olan Esenler'de hayata geçirilen 98 konutluk yeni konut projesi 4x4'lük bir yaşam vaad ediyor.

İstanbul Esenler'de 98 konutta 4×4'lük bir yaşam
Editör: Hakan A.
29 Ekim 2020 - 18:54 - Güncelleme: 29 Ekim 2020 - 18:56
Ev hayali kuranları yakından ilgilendiren konut projelerine bir yenisi eklendi. Markalı projelerde 2020 konut projeleri hızla devam ediyor. İstanbul'un önemli ilçelerinden biri olan Esenler'de inşaa edlilen yeni konut projesinde satışlar başladı. Ev sahibi olmak isteyenlere her türlü konforu sunan projenin ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 29 Ekim 2020 - İstanbul


Efitaş ve Bordo İnşaat ortaklığı ile İstanbul Esenler'de hayata geçirilen konut projesinde satışlar başladı. Projede 4x4 yaşam kalitesi sunuluyor. 

Her ayrıcalık incelikle tasarlandı!Size düşlediğiniz yaşam fırsatını sunan DörtYaka, aradığınız her ayrıcalığı hayatınıza kazandırmak için incelikle tasarlandı. Esenlere yeni bir soluk getirecek olan DörtYaka projesi toplamda 98 konut, 45 ticari ünite olarak tasarlandı. Daire sakinleri ve misafirlerine rahat ettirecek 250 araçlık  büyük otoparkı ile bölgede çitayı yükseltecek.

Konfordan ödün vermeyen detayları ile 4×4’lük bir yaşam


Her dairede bulunan klimaları, bloklara özel su depoları, hidroforları ve jeneratörleri ile DörtYaka’da sizi, size özel bir dünya... Aktif ticaret dünyası ile günlük yaşamın birleştiği Dört Yaka projesinde Yedi farklı daire tipi alternatifi sayesinde ailenize en uygun yaşam tarzını seçme imkanı sunuluyor. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle her tür ailenin konforuna özel olarak tasarlanmış evlerde, peyzaj alanları ile de doğanın en güzel renklerini hayatınıza taşıyor.

esenler dörtyaka konut projesi

Geniş bir proje alanına sahip olan DörtYaka, dört bir yanında size özel bir yaşam alanı sunuyor.


İhtiyaç duyduğunuz her imkânın tam merkezinde yer alan DörtYaka’da aileniz ve kendiniz için rahat bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız. Ayrıca havalimanına, otogara, köprülere, TEM otoyoluna ve metroya ulaşım kolaylığı sayesinde nerede olursanız olun evinizi her an yanınızda hissetmenin rahatlığını yasayacaksınız.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum