İstanbul Güngören'de korkutan fabrika yangını

İstanbul'da Güngören'de bulunan bir alkollü içecek fabrikasında yangın çıktı. Yangına hızla müdahale eden itfaiye ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

İstanbul Güngören'de korkutan fabrika yangını
Editor: Hakan A.
28 Ocak 2019 - 12:23

Günün son dakika yangın haberi İstanbul bahçelievler'den geldi. Güngören ve Bahçelievler arasında bulunan bir alkollü içecek fabrikasında yangın çıktı. işte yangına ilişkin ilk bilgiler...

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 28 Ocak 2019 - İstanbul


İstanbul'da korkutan fabrika yangını! Dumanları kilometrelerce öteden görünüyor... Yangını Güngören'de bulunan bir fabrikada çıktığı bildirildi. yangının 11:45 sıralarında teras katında başladığı gelen son dakika haberleri arasında.

İstanbul Bahçelievler'de bir fabrikada henüz belirlenemeyen bir nedenle başlayan yangına müdahale edilmeye başlandı.

Fabrika yangınına çok sayıda itfaiye ve acil sağlık araçlarının bölgeye sevk edildiği gelen son dakika bilgileri arasında. İstanbul'da yaşanan fabrika yangınına hızla müdahale eden İstanbul İtfaiyesi olay yerine vardı. Yangına müdahalenin başladığı bildirilirken, yükselen dumanların pek çok yerden gözlemlendi. Olay yerinde yangına yüksekten müdahel edilirken, yaşanan yangın sonucunda yaralanan olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

Olay yerinde müdahale hızla devam ediyor.