İstanbul Hadımköy'de kar yağışı başladı

İstanbul Hadımköy'de kar yağışı başladı

İstanbul'da kar yağışı beklenmese de Hadımköy'de kar yağışı olduğu gelen bilgiler arasında. Meteoroloji ise İstanbul merkezinde kar yağışı beklenmediği ifade edildi.

Editor: Hakan A.
12 Aralık 2018 - 10:36 - Güncelleme: 12 Aralık 2018 - 10:38

Günün son dakika hava raporu Meteoroloji'den gelirken, kar yağışı İstanbul'a Hadımköy'den giriş yaptı. Uzmanlar İstanbul merkezlerinde kar yağışı beklemezken, yüksek yerlerde kısa süreli kar atıştırma halinde yağacak. 

Emlak Pencerem / Güncel Haberler- 12 Aralık 2018 - İstanbul


İstanbul Hadımköy'de yılın ilk karı yağdı. İstanbul'da kar yağacak mı?, Kar yağışı İstanubl'da ne kadar etkisini sürdürecek? Son dakika meteorolojik gelişmeler ve İstanbul için hava durumu bilgileri.

İstanbul'a ilişkin en son hava durumu bilgileri güncellendi. Kar Jadımköy'den İstanbul'a girerken, kötü hava sisteminin akşam saatlerinde İstanbul'u terk edeceği bildirildi. 

İstanbul Hadımköy'de kar yağışı başladı. Kar yağışı Beylikdüzü ve Hadımköy bölgelerinde etkisini gösterdi.

Meteoroloji tarafından açıklanan son dakika hava durumu verilerine göre, İstanbul merkezlerinde kar yağışı beklenmezken, bölgede hava sıcaklıkları 2 ila 4 derece azalma yaşanacağı, akşam saatlerinde ise Marmara bölgesini terk edeceği bildirildi.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.