İstanbul Havalimanında çalışmak isteyenler dikkat! Güncel iş ilanları ile eleman aranıyor

Dünyanın en büyük havalimanı olarak gösterilen İstanbul Havalimanı için eleman arayışı devam ediyor. Tam kapasite faaliyete girmesiyle birlikte 100 Binden fazla kişiye iş sunacak olan Havalimanı içerisinde personel arayışları sürüyor.

İstanbul Havalimanında çalışmak isteyenler dikkat! Güncel iş ilanları ile eleman aranıyor
Editor: Hakan A.
25 Kasım 2018 - 09:45

29 Ekim'de açılışı gerçekleştirilen ve ilk etabı faaliyete alınan İstanbul Yeni Havalimanı için eleman arayışları sürüyor. Pek çok özel işletmeye ev sahibi yapmaya başlayan İstanbul Havalimanı içindeki firmalarda çalışmak isteyenler bu habere dikkat! Yeni personel alımları sürüyor.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 25 Kasım 2018 - İstanbul


Geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA tarafından yapılan açıklama ile dolandırıcılık iddiaları ile işe alım ve personel arayışları için önemli bir uyarı yapılmıştı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz. Diğer taraftan tam kapasite çalışmaya 31 Aralık gecesi başlayacak olan İstanbul Havalimanı içerisinde faaliyete geçen veya geçecek pek çok işletme yeni personel arayışında. 

Konuyla ilgili edinilen bilgilere göre, Yeni Havalimanı içerisinde açılan işletmelerde çalıştırılmak üzere,  Teknisyen, mağaza müdürü, satış elemanı, güvenlik personeli ve daha birçok pozisyonda elemanlar aranıyor. Bu ilanlara ilgilki firmaların yayımladıkları ilanlara bavurmak suretiyle sürece başlayabilirsiniz.

İş başvburusu yapmak isteyen aranan niteliklere uygun vatandaşların, iş ilanları için hem şirketlerin kendi internet siteleri üzerinden, bazı iş ilanları sitesinde yayımlanan ilanlardan ve İstanbul Havalimanı'nın resmi işleticisi İGA'nın web sitesi üzerinden iş başvuruları için açılan pozisyonlara başvurular yapılabiliyor.

İş arayanlar özellikle İGA'nın resmi internet sitesini sık sık ziyaret ederek açık pozisyonları görebilir ve iletişime geçebilirler. 

İGA web sitesi üzerinde yer alan açık pozisyonları görmek, iş ilanlarına başvuru yapmak için tıklayın.