Reklamı Geç
İstanbul, İzmir Ankara Havalimanı Transfer hizmeti

İstanbul, İzmir Ankara Havalimanı Transfer hizmeti

Havalanı transfer hizmetleri günümüzde oldukça sık kullanılan, yoğun iş temposunda tercih edilen ulaşım sistemlerinden. Bu kapsamda başta İstanbul olmak üzere, Ankara ve İzmir'de UNIVERSAL Car Rental Services güvencesiyle protokol transfer hizmetleri sağlanıyor.

10 Kasım 2016 - 07:48

Türkiye genelinde hizmet veren yüzlerce aracıyla, yerli ve yabancı misafirlerini 7/24 şoförlü hizmet vermeye devam eden Universal Car Rental Servis büyümümesini sürdürüyor.

Başta kongre ve siyasi misafirlerini, havaalanı transferiyle, özel araçlarıyla karşılayan servis şimdiye kadar Türkiye'nin en büyük kongre ve siyasi organizasyonlarında VİP hizmet vererek müşteri memnuniyetini hizmet kalitesine yansıtmaya devame diyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Kasım 2016 - İstanbul

2006 yılından bu yana sektörde önemli bir kilometre mesafesi alan UNIVERSAL Car Rental, başta 3 büyükşehir İstanbul, siyasetin kalbi Başkent Ankara ve İzmir olmak üzere, Türkiye genelinde  şirket araçlarıyla, havaalanı transfer hizmetlerinde bulunuyor. Yurt dışı ve yurt içi misafirlerini güvenli ve VİP araçlarıyla kesintisiz hizmet veriyor.

İstanbul merkezli Havalanı transfer hizmeti veren şirket, uzman personeli ile güvenliği ön planda tutan özel araçlarıyla gerek toplu, gerek şirket misafirlerinizi noktadan noktaya gün içerisinde, yoğun iş temponuzda size ayak uydurarak yanınızda hizmet vermeyi sürdürüyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..