İstanbul Kağıthane'de kira garantili gayrimenkul yatırım modeli

Geleneksel gayrimenkul kazanç modellerinden daha fazla ve hızlı kazanç getirisi sağlayacak yeni modeli ile ilk taleplerin toplandığı Kağıthane konut projesinde fırsat başladı.

İstanbul Kağıthane'de kira garantili gayrimenkul yatırım modeli
Editör: Hakan A.
17 Kasım 2020 - 12:59
Konut sektöründe sıfır evler için kampanyalı, avantaj dolu fırsatlar İstanbul'da devame diyor. Ev hayali kuranların, yatırım yapmak isteyenlerin kazanç dolu fırsatlarına bir yenisi  daha eklendi. İstanbul'un en önemli yatırım ilçelerinden biri olan Kağıthane'de hayata geçirilen Kordon İstanbul'da yeni ve etkileyici bir model ile yeni etap evlerin ön talepleri alınmaya başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Kasım 2020 - İstanbul


Türkiye’nin en güvenilir ve sürdürebilir başarı sağlayan gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketlerinden Ege Yapı, yeni nesil kira garantili gayrimenkul yatırım modeli The Superior Suites’i hayata geçirdi. 

Ege Yapı, iki yıldır üst üste “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” seçilen Kordon İstanbul projesinin son etabı “The Superior Suites Kordon İstanbul” için ön talep toplamaya başladı. Gayrimenkul sektöründe mühendislik bilgisi ve uluslararası iş tecrübesiyle sürdürülebilir projelere imza atan Ege Yapı, yeni nesil kira garantili gayrimenkul yatırım modeli The Superior Suites Kordon İstanbul için ön talep toplamaya başladı. 

The Superior Suites, satın alınan özel dekorasyonlu ünitelerin işletilmesi ile birlikte geleneksel gayrimenkul yatırımından çok daha fazla ve hızlı kazanç getirisi sağlıyor. Uzun ya da kısa süreli konaklama hizmetlerinin dışında yeme-içme servisi, açık hava toplantı, etkinlik alanları ve çalışma alanları ile hizmet veren profesyonel bir işletme modeli olan The Superior Suites, tamamı balkonlu, özel mobilya tasarımlı süitleri kapsıyor. 
Yapılan yatırımlar için 20 yıl boyunca kazanç sağlamayı garanti eden The Superior Suites modeli, Levent ve Maslak’ın yanı başında, çevresinde bulunan alışveriş merkezleri ve üniversiteler ile İstanbul’un en değerli merkezi noktalarından birinde eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere farklı tip ve özelliklerde özel dekorasyonlu 3 süit seçeneği bulunan The Superior Suites, lansman öncesi fiyatlardan yararlanmak isteyenleri bekliyor.Geliştirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektörüne soluk kazandıran Ege Yapı, farklı bölgelerdeki gelecek projelerinde de bu yatırım modelini sürdürmeyi hedefliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum