İstanbul Ümraniye'de o mahallede riskli alan ilanı

Ümraniye'de oturanlar dikkat! İstanbul'un en eski ilçelerinden biri olan Ümraniye ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmalarında bazı alanlar riskli alan ilan edildi..

İstanbul Ümraniye'de o mahallede riskli alan ilanı
Editör: Hakan A.
04 Kasım 2020 - 08:28
İstanbul Ümraniye'de oturanlar bu habere dikkat! Bazı alanlar Riskli alan ilan edildi! İstanbul'un önemli ilçelerinden biri olan Ümraniye'de kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında bazı alanların riskli  alan ilan edilmesi kararı çıktı. Ümraniye'de riskli alan ilan edilen yerler ve diğer ayrıntılar haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Kasım 2020 - İstanbul


6306 sayılı kentsel dönüş çalışmaları, İzmir'deki deprem ile birlikte Türkiye'nin dört bir yanında hızlanırken, İstanbul'da bazı alanların riskli alan ilan edilmesine ilişkin ilan Remsi Gazete'de yayınlandı. Kentsel dönüşümün en önemli adımlarından biri olan Riskli Alanların belirlenmesi kapsamında İstanbul Ümraniye'de bazı alanlar için ilk adım atıldı.

İstanbul İli, Ümraniye İlçe, Elmalıkent Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Alanın Riskli Alan İlan Edilmesi Hakkında Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayınlanarak resmen yürürlüğe girdi. (Karar Sayısı: 3164)


İşte Ümraniye Elmalıkent Mahallesi'nde ilan edilen Riskli Alana ilişkin kroki.
istanbul ümraniye elmalıkent riskli alan ilanı
istanbul ümraniye elmalıkent riskli alanları,

YORUMLAR

  • 0 Yorum