Reklamı Geç
İstanbul’un 6 ilçesi ve çok sayıda mahallesinde elektrik...

İstanbul'un 6 ilçesi ve çok sayıda mahallesinde elektrik kesintisi

İstanbul'da 16 Kasım tarihinde Kadıköy ilçesi başta olmak üzere, Adalar, Ataşehir, Sultanbeyli, Pendik ve Şile ilçelerine bağlı çok sayıda mahallede elektrik kesintisi yapılacak.

14 Kasım 2016 - 09:36

İstanbul'da 6 ilçeye 16 Kasım tarihinde elektrik verilemeyecek. İşte elektrik kesintisi yapılacak yerlerin listesi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Kasım 2016 - İstanbul

İstanbullu bu habere dikkat 16 Kasım tarihinde çok sayıda ilçe ve bu ilçelere bağlı mahallelerde elektirik kesintisi yaşanacak.

Konuya ilişkin uyarı İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ tarafından yapıldı. Belli saatlerde Kadıköy ilçesi başta olmak üzere, Adalar, Ataşehir, Sultanbeyli, Pendik ve Şile ilçesi bu ilçelere bağlı çok sayıda mahallede elektrik kesintisi yapılacak. Açıklamada elektrik kesintilerinin belirtilen saat aralıklarında yapılacağı duyuruldu.

Adalar'da 11.00-16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak mahalleler, Burgazadası Mahallesi Yeniyalı, Turgut Egemen Bahçesi, Mutlu, Barbaros Hayrettin, Fidan, Yalı sokakları, 

Ataşehir'de 09.00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak mahalleler, Küçükbakkalköy Mahallesi Çınarcık, Cengiz Topel, Fevzipaşa, Hülya sokakları, Beykoz'da 09.00-18.00'de, Çamlıbahçe Mahallesi Şehit Ali Arpacı Sokağı, Yavuz Selim Mahallesi Beyaz Erguvan, Çamlık, Midilli sokakları,

Kadıköy ilçesi ve bağlı mahallelerde saat 08.00-12.00 arasında elektrik kesintisi uygulanacak,  Sultanbeyli ilçesinde ise 12.00-17.00 saatleri arasında bir çok mahalleye elektrik verilemeyecek, Pendik ilçesinde 10.00-18.00 saatleri arasında çok sayıda mahalleye elektrik verilemeyecek, Şile ilçesinde ise saat 09.00-17.00 arasında bazı mahallelerde elektrik kesintisi uygulanacak. 

Konuya ilişkin mahalle detaylarına İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ  internet adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..