İstanbul'un en değerli arazisiydi! Satıldı

KİPTAŞ, İstanbul Beşiktaş ilçesinde Etiler'de bulunan şehrin en değerli arazilerinden birini Polis Meslek Yüksekokulu arazisini ihalede satın aldı.

İstanbul'un en değerli arazisiydi! Satıldı
Editor: Hakan A.
04 Nisan 2018 - 20:43

İstanbul ve genelinde sosyal konut üreten, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden biri olan KİPTAŞ, şehrin en gözde arazilerinden birinin yeni sahibi oldu. Etiler Polis Meslek Yüksekokulu arazisi ihale yöntemi ile KİPTAŞ'a satıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2018 - İstanbul

2018 yatırımlarını hızlandıran KİPTAŞ, İstanbul'un en değerli arazisi olarak gösterilen Etiler Polis Meslek Yüksekokulu arazisini satın aldı. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde (İBB) düzenlenen hasılat paylaşımı ihalesinin kazanan şirketi KİPTAŞ oldu. İBB iştiraki olarak bilinen KİPTAŞ, İstanbul genelinde sosyal konut üretimi gerçekleştiriyor. İstabul'un pek çok ilçesinde KİPTAŞ markalı konutlar inşaa eden şirket, Etiler Polis Meslek Yüksekokulu arazisi ihalesinde en yüksek teklifi vererek araziyi satın aldı. Dev araziyi 1 Milyar 388 milyon TL tutarındaki en yüksek teklifi vererek satın aldı. Şirket bu arazi üzerinde nasıl bir projeyi hayata geçirecek henüz netlik kazanmış değil.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum