İstanbul'un Entegre Kriz Yönetimine ödül

İBB tarafından uygulanan İstanbul’un Entegre Kriz Yönetimi kapsamında İngiltere'den yeni bir ödül daha.

İstanbul'un Entegre Kriz Yönetimine ödül
Editör: Hakan A.
23 Ocak 2019 - 07:20

İstanbul'da olası bir krizin yönetimi konusunda uygulamaya konulan İstanbul’un Entegre Kriz Yönetimi projesi ödül almaya devam ediyor.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 23 Ocak 2019 - İstanbul


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından kriz yönetimi konusunda geliştirilen İstanbul’un Entegre Kriz Yönetimi projesine İngiltere’den ödül geldi. 

İstanbul’un Entegre Kriz Yönetimi projesi, ana hatları ile olası bir kriz ya da sorun esnasında vatandaş mağduriyetini önlemek adına alınan tedbirler ve yapılacak çalışmaların yanı sıra bu aksiyonların vatandaş üzerindeki etkilerinden ve artan memnuniyete ilişkin ölçümlerden oluşuyor. Proje sayesinde açığa çıkmamış ihtiyaçlar da önceden tespit edilerek sonuçlar birimlerin entegreli faaliyetlerine yansıtılıyor. İstanbul’un Belediyecilik faaliyetlerinden en verimli şekilde yararlanması, şehri dünyanın en gelişmiş metropolleri içerisine taşırken vatandaş memnuniyeti odağında projeler üretilmesi de projenin detayları içerisinde yer alıyor.

2016 yılından bu yana her yıl Uluslararası Stevie Ödülleri’nde farklı kategorilerde ödüle layık görülü sistem Dünyanın en prestijli iş ödülleri programlarından olan 15. Uluslararası Stevie Ödülleri (Stevie International Business Awards) İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen gala gecesinde sahiplerini buldu. 74 ülkeden 3 bin 900’ü aşkın kurum veya kişinin başvuruda bulunduğu yarışmada İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin projesi “Yılın İletişim & Halkla İlişkiler Kampanyası” kategorisinde yarışırken, bronz ödülle taçlandırıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum