İstanbul’un üç köprüsü aynı gün ve...

İstanbul'un üç köprüsü aynı gün ve saatte deniz trafiğine açılacak

İstanbul'un üç önemli köprüsü olan Atatürk (Unkapanı), Galata ve Haliç Metro köprüleri 8 Ocak tarihinde deniz ulaşımı için açılacak... İşte İBB tarafından açıklanan son dakika haberinin ayrıntıları.

İstanbul'un üç köprüsü aynı gün ve saatte deniz trafiğine açılacak
Editor: Hakan A.
05 Ocak 2019 - 07:02

İstanbul'da deniz ve kara ulaşımında önemli üç büyük köprü 8 Ocak tarihinde deniz ulaşımı için devre dışı bırakılacak. İlgili açıklama İBB tarafından duyuruldu.

Emlak Pencerem / Güncel Haberleri  - 5 Ocak 2019 - İstanbul


İstanbul Büyükşehir Belediyyesi (İBB) tarafından yapılan açıklamada, Atatürk (Unkapanı), Galata ve Haliç Metro köprüleri, 8 Ocak 2019 Salı gecesi deniz trafiğine açılacağı kaydedildi.

 Atatürk Köprüsü (Unkapanı), bakım onarım çalışmalarından dolayı köprü 8 Ocak 2019 Salı günü saat 00.30 - 04.30 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine kapatılacak.

Ayrıca; Atatürk (Unkapanı), Galata ve Haliç Metro köprüleri, 02.30-03.30 saatleri arasında da deniz trafiğine açılacak.

Atatürk, Galata ve Haliç Metro köprülerini kullanacak araç ve yayaların, 8 Ocak Salı gecesi 00.30-02.30 ve 03.30-04.30 saatleri arasında Galata Köprüsü’nü kullanmaları gerekiyor.

Atatürk ve Yeni Galata Köprüleri 02.30’dan 03.30’a kadar deniz trafiğine açık olacağından, araç ve yayaların bu saatler arasında ise, Haliç Köprüsü’nü kullanmaları gerekiyor.


Hakan R. Aman

Hakan R. Aman

Sektörün önemli haber kaynağı Emlak Pencerem kuruluşunda yer aldı. Pek çok haberde imzası bulunuyor. Halen Emlak Pencerem için haber yazmaya devam ediyor. Genel email adresi ile iletişim kurabilirsiniz editor@emlakpencerem.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum