Reklamı Geç
İstanbul Valiliği’nden son dakika uyarısı: "Özel...

İstanbul Valiliği'nden son dakika uyarısı: "Özel araçlarla trafiğe çıkmayın"

İstanbul'da etkisini sürdüren sağanak yağmur pek çok noktada sorunlara neden olurken, ortaya çıkan manzara sonrasında Valilik uyararıda bulundu, "Özel araçlarla trafiğe çıkmayın" uyarısı geldi....

18 Temmuz 2017 - 10:27

İstanbul'da etkili olan yağmur nedeniyle, şehrin önemli noktalarında büyük su baskınları ve sorunlar yaşanırken, trafik felç durumda. Yaşanan olumsuzluklar sonrasında İstanbul Valiliği acil durum uyarısında bulundu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Temmuz 2017 - İstanbul

İstanbul'da bu sabah erken saatlerinde bastıran ve etkisini şiddetle sürdüren sağanak yağmur nedeniyle, şehirde olağanüstü durum yaşanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekipleri, İstanbul itfaiyesi, ilçe belediyeler felaket yaşanan su baskınlarının yoğun olduğu pek çok bölgede acil durum ilan ederek İstanbul'un pek çok noktasında çalışmalarını yürütüyor. 

Meteoroloji tarafından son bir iki gündür uyarılar yapılmıştı. Bu sabah başladı... İstanbul'da gündem şiddetli sağanak yağmur oldu. Hayatı ve trafiği felç eden yağmur aralıklarla sürecek. Vatandaşa uyarılar gelmeye devam ediyor. Son dakika bir uyarı Valilik tarafından yapıldı.

Şehirde yaşanan sorunların artmasıyla birlikte İstanbul Valiliği tarafından son dakika uayrısı yapıldı. İstanbul Valiliği sosyal medya twitter hesabı üzerinden yaptığı son dakika duyurusunda, "Bugün ilimiz yoğun yağış aldığından ulaşımda sıkıntı yaşanmaması için zorunlu olmadıkça özel araçlarla trafiğe çıkılmaması rica olunur." ifadelerini kullandı.

AKOM uyarıda bulundu!

#İstanbul serin ve yağışlı havanın etkisi altında. Fırtına şeklindeki yağışlar SEL ve SU BASKINLARINA neden olabilir!

Diğer taraftan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden (İBB) henüz resmi bir açıklama gelmedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..