İstanbul Yarı Maratonu avantajlı kayıt dönemi sona eriyor.

İstanbul'un iki kıtası arasında yıllardır düzenlenen maraton için geri sayım başladı. Vodafone İstanbul Yarı Maratonu avantajlı kayıt dönemi 15 Şubat’ta sona erecek.

İstanbul Yarı Maratonu avantajlı kayıt dönemi sona eriyor.
Editör: Hakan A.
13 Şubat 2019 - 07:36

İstanbul Yarı maratonmu için geri sayım başlarken, avantajlı kayıt dönemi sona eriyor. İstanbul Yarı Maratonu 7 Nisan Pazar günü koşulacak.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 13 Şubat 2019 - İstanbul


Dünyanın en iyi 10 yarı maratonundan biri olan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 7 Nisan Pazar günü 14. kez koşulacak. Yarı maraton için avantajlı erken kayıt dönemi 15 Şubat’ta son buluyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenen Vodafone İstanbul Yarı Maratonu avantajlı kayıt dönemi 15 Şubat’ta sona eriyor. 7 Nisan Pazar günü 14. kez start alacak koşuya yaklaşık 100 ülkeden 10 binin üzerinde sporcunun katılması bekleniyor.



Nereden kayıt yapılacak?

21 kilometrelik ve 10 kilometrelik parkurlarda gerçekleşecek Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonu’nda koşucular Yarı Maraton (21K), 10K ve Business Maraton kategorilerinde yarışacak. Koşuya katılmak isteyen sporcular 15 Şubat’a kadar devam eden erken kayıt döneminde 50 TL ödeyerek, 16 Şubat – 29 Mart tarihleri arasından devam edecek kayıt döneminde ise 75 TL ödeyerek www.yarimaraton.istanbul web sitesi üzerinden kayıt yaptırabilirler.

2017 yılı itibariyle Altın Kategori'ye yükselerek dünya çapında en iyi 10 yarı maraton arasına giren Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, dünyanın en düz ve hızlı parkurlarından birine sahip. Tarihi Yarımada’nın eşsiz manzarası eşliğinde koşulacak Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, rakım farkı bulunmayan parkuru ile her koşucunun en iyi derecesini yapma imkânı sunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum