İstanbul Zeytinburnu ilçesinde doğalgaz kesintisi

Zeytinburnu ilçesinde bazı mahallelerde doğalgaz kesintisi yapıldı. İĞDAŞ doğalgaz kesintisi hakkında açıklamada bulunurken, vatandaş doğalgaz kesintisinin ne zaman sona ereceğini merak ediyor.

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde doğalgaz kesintisi
Editor: Hakan A.
24 Ocak 2019 - 09:14

İstanbul'da doğalgaz kesintisi mi var? İstanbul'da hangi ilçede doğalgaz kesintisi yaşanıyor, gaz verilmeye ne zaman başlanacak? Zeytinburnu Veliefendi doğalgaz kesintisi hakkında İĞDAŞ açıklama yaptı. Vatandaş Doğalgaz kesintisi ne zaman sona erecek sorusunun yanıtını arıyor.  İşte İstanbul Zeytinburnu ilçesinde yaşanan doğalgaz kesintisinin nedeni ve ayrıntıları... Doğalgaz kesintisi yaşayan ilçe ve nedeni haberimizde.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 23 Ocak 2019 - İstanbul


 İstanbul'da doğalgaz kesintisi yaşayan Zeytinburnu ilçesinde dün akşamdan bu yana doğalgaz verilemeyen ilçesi belli oldu. İstanbul Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde doğalgaz kesintisi yaşanıyor.

Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde gaz kesintisi sürüyor. Gece yaşanan elektrik patlaması sonrasında İĞDAŞ mahallede gaz akışını durdurdu.

Konuyla ilgili EmlakPencem.com editörünün İĞDAŞ yetkilisinden edindiği bilgiye göre, İstanbul'da gece saatlerinde Zeytinburnu ilçesinde meydana gelen elektrik patlaması nedeniyle Veliefendi mahallesine doğalgaz verilemiyor. Yaşanan patlamanın bir trafo patlaması mı, yoksa elektrik kablolarından dolayı yaşanan bir patlama olup olmadığı konsunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Güvenlik amacıyla İĞDAŞ yetkilileri Veliefendi mahallesinde gaz kesintisi uygularken, yapılacak çalışmalar sonrasında gün içerisinde öğle saatlerine kadar doğalgaz verileceği kaydedildi.